Sam Künefe Bayilik

Sam Künefe Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Sam Künefe Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’nin en önemli künefe markalarından Sam Künefe, karlı iş sektörleri arasında yer alan künefe sektörüne girmek isteyen yatırımcılara bayilik veriyor.

2013 yılında künefe sektörüne giriş yapan Sam Künefe, toplam 6.000 m2 kapalı üretim alanı, 50.000 adetlik günlük üretim kapasitesi ve 95 kişilik kalifiye personel kadrosuyla yerli bazdaki en büyük künefe üretimine sahiptir. Sektördeki başarısını bayileriyle de buluşturmak isteyen Sam Künefe, Türkiye’nin 13 kentinde bayilere sahiptir.

Künefe, kadayıf, katmer, sufle, irmik ve peynir helvası, gözleme, pide, pizza ve çeşitli köfteleri menüsünde barındıran Sam Künefe, büyüme adımlarını hızlandırabilmek amacıyla bayilik vermeyi sürdürüyor.

Türkiye’deki en karlı iş sektörleri arasında yer alan künefe sektörüne giriş yapmayı planlayanlar için önemli bir franchise sistemi sağlayan Sam Künefe’nin bir bayiliğini kurabilmek için ortalama 250 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak.

Firma proje, pazarlama, eğitim ve çeşitli konularda bayilerine destek sağlamaktadır.

BAYİLİK İLETİŞİM

Adres: Cihangir Mah. Şehit Piyade Er Yavuz Bahar Sok. Mirabbo Sanayi Sitesi 4/3 C Blok Kat 3 Avcılar – İSTANBUL
Telefon: 0 (212) 421 14 00

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Sam Künefe Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!