Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları Bayilik

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Dükkan Açmak, Yeni İş Kurmak > Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları Bayilik

Baklava denildiği zaman yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada bir marka haline gelen şehrimiz Gaziantep’tir. Gaziantep’i merkez edinen yüze yakın baklava firmasından biri de Erdemoğlu Baklavaları. 1967 yılında kurulan firma, sektör tecrübesini girişimci ve yatırımcılarla buluşturup büyüme adımlarını hızlandırmak için bayilik vermeye başladı.

Gaziantep Erdemoğlu Baklavalarının halihazırda Türkiye’de 15 şubesi bulunuyor. Kısa sürede 100 bayilik hedefi bulunan firmadan bayilik alabilmek için ortalama 25 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyuluyor. Firma bayilik alacak girişimcilere, satılacak ürünlerde yüzde 50’ye kadar kar marjı fırsatı sağlıyor. Bu kapsamda bir Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları bayiliği, ortalama 25 bin liralık yatırım sermayesini 3 ila 6 ay arasında amorti edebiliyor.

ÜRÜNLER

Firmanın sattığı ürün gamları ise şöyle;

 • Kadayıf Burma
 • Light Kuru Baklava
 • Şöbiyet
 • Fıstıklı Baklava
 • Fıstık Sarma
 • Özel Kare Baklava
 • Havuç Dilimi

İLETİŞİM

Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları’nın bayilik sistemi ve başvurusu için iletişim: 0312 360 6646

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Gaziantep Erdemoğlu Baklavaları Bayilik” üzerine bir yorum

 1. Selam Azerbaycanda bayilik acmak isdermisiniz
  Bizde kiralarda ucuz en fazla dukkan icin 2000 ila 3000 tl kira masrafiniz cikar eger isderseniz bana ulasa bileceginiz numaram +994504262366 konusalim isderseniz olur olmaz artik sizin bileceginiz is

  Cevapla

Yorum yapın