1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise

Flormar Bayilik

Flormar Bayilik
0

Dünyanın 104 farklı ülkesinde hizmet veren Flormar, Türkiye’de ise renkli kozmetik pazarının yüzde 22’sine sahip ve gittikçe büyüme adımlarını hızlandırıyor.

İtalya’nın Milano kenti merkezli olarak kurulan Flormar’ın Türkiye’de operasyonları Kosan Kozmetik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından yürütülüyor. Firma Türkiye’ye büyük önem veriyor ve ülkemizde bayilik – franchise sistemi ile şube sayısını her geçen ay artırıyor. Türkiye’de 200’ü aşkın bayide müşterilerine hizmet sağlayan Flormar, ortalama 100 bin liralık yatırım sermayesi bulunan girişimcilere bayilik sağlıyor.

2020 hedefleri kapsamında Türkiye’de 1 milyar liradan fazla perakende satışını hedef alan Flormar, Türkiye’nin her bölgesine bayilik vermeyi sürdürüyor.

Flormar’ın bayilik için talep ettiği koşullar arasında en önemli konu mağaza lokasyondur. Firma, kozmetik sektörüne uygun AVM veya yürüyüş caddelerindeki lokasyonları değerlendirmeye alıyor. Mağazanın ön cephesinin de en az 8 metre ve giriş katında olması gerekiyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Ayrıca mağazanın iç ve dış tasarımı bizzat firma tarafından dizayn ediliyor. Ayrıca Flormar, daha düşük sermaye bedelleri ile oluşturulabilen Stant – Kiosk tarzında bayilik de sağlayarak girişimcilere fırsatlar sağlıyor.

Makyaj, Cilt Bakımı, Parfüm ve Aksesuar kategorilerinde 2000 farklı ürün çeşitliliği sunan Flormar’ın bayilik ve franchise sistemi hakkında ek bilgiler için iletişim adresleri kullanılabiliyor.

İLETİŞİM

Adres: Akasya Kent Etabı A Blok Acıbadem Mh. Çeçen Sok. No:25 Kat:1 Daire:1 34660 Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0 850 333 0 319

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Addax Bayilik Veriyor
İlginizi Çekebilir
roselli

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap