Kumpirbox Bayilik

kumpir box

Son dönemde en çok tercih edilen franchiseler arasında yer alan Kumpir markaları arasında en çok bayiliği alınan firmalardan biri de Kumpirbox.

Bergiz Gıda tarafından yürütülen Kumpir box, 2008 yılından itibaren Türkiye’nin birçok farklı noktasında toplam 36 bayiliği ile hizmet sağlıyor. Bayi sayısını kısa sürede 50’ye çıkarmayı planlayan firma bu kapsamda esnek koşullar ile bayilik veriyor.

İstanbul merkezli Kumpirbox, Türkiye’nin her noktasında özellikle AVM’lere bayilik sağlıyor. Ortalama olarak 40 metrekare satış alanına sahip dükkanlar için bayilik vermeyi planlayan firma isim hakkı bedeli olarak 20 bin lira talep ediyor. Bir Kumpirbox bayiliği kurmak için toplam gerekli sermaye ise 150 bin lira civarında.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Sektördeki tecrübesini yatırımcılar ile buluşturan firma, büyük konseptli bayiler için ise 40 bin liralık isim hakkı bedeli talep ediyor. Firmanın franchiselerden talep ettiği bir diğer ücret ise yüzde 3’lük gelirden pay. Firma ortak reklam için ise ücret talep etmiyor.

Bir Kumpirbox bayiliği ortalama olarak 20 günde kuruluyor. Ana firma, bayiliğin kurulması sürecinde yüzde 100 destek sağlıyor. Bayi kurulduktan sonra ise eğitim, personel, pazarlama gibi destekler sağlanmaya devam ediliyor.

150 bin liraya kurulan bir Kumpirbox bayiliği ortalama olarak 12 ila 30 ay arasında kendini amorti ediyor. Firmanın bayilik sistemi hakkındaki diğer bilgiler için iletişim adresleri kullanılabiliyor.

KUMPİRBOX İLETİŞİM

Adres: 15 Temmuz Mh. Gülbahar cd. 1488. Sk. No:80 Kat:3 Güneşli – Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0 212 630 70 50

KUMPİR BAYİLİĞİ VEREN DİĞER FİRMALAR

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık