Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu Bayilik

Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

İstanbul Merkezli 2013 yılında kurulan Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu firması Türkiye’nin her bölgesine bayilik veriyor. Son dönemde ciroların arttığı doğal kaynak suyu sektörüne giriş yapmayı planlıyorsanız, değerlendirilmeye alınabilir.

Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu, İstanbul – Silivri – Beyciler Köyü’nde bulunan yaklaşık 8000m2 alanda üretim tesisi ile tüm Türkiye’ye ürün sevkıyatı gerçekleştiriyor. 19 LT, 15 LT ve 5 LT seçenekleri ile müşterilerin ihtiyaçlarını gidermeyi planlayan firmanın bayiliğini alabilmek için 30 metrekarelik bir dükkan ve bir panelvan araç ihtiyacınız olacak.

Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu; %100 doğal alkali ve antioksidan yüksek mineral ve ideal pH 7,29 değerlerine sahip kaynak suyu sağlıyor.

Ortalama bir şubenin kurulumu 7 gün sürüyor. Bayilikte satılan su ürünlerinde ortalama kar marjı yüzde 300’e ulaşabiliyor.

Firmanın bayilik sistemine ulaşmak için 02127453410 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

İLGİLİ

Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın