MR. Kumpir Bayilik

MR. Kumpir Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

MR. Kumpir Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de son dönemde öne çıkan lezzetler arasında yer alan Kumpir, birçok firmanın da bayilik vermesiyle büyümesini sürdüren önemli bir sektöre dönüştü. MR. Kumpir firması da bu doğrultuda bayilik veriyor.

2011 yılında girdiği yeni bir yapılanma ile Türkiye’nin her noktasına bayilik veren MR. Kumpir, Mimari ve Kiosk tarzındaki 2 farklı bayilik türü için girişimci ve yatırımcılara destek sağlıyor. Kiosk türündeki bayilik türü genellikle daha düşük sermayeye sahip girişimcilere öneriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRKumpir Dükkanı Açmak

MR. Kumpir’den bayilik alabilmek için ortalama 150 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyaç duyuluyor. Firmanın, bayilerinde ortalama brüt kar marjı yüzde 60’ın üzerinde. MR. Kumpir’in birçok bölgede güçlü tedarikçi ağı ve harika bir otomasyon sistemi bulunuyor. Bu doğrultuda sektöre hızlı bir giriş yapmak isteyenler için eşsiz bir bayilik fırsatı sağlanıyor.

Türkiye dışında Kanada, Almanya, İsveç, İsviçre, Yunanistan, Belarus, Suudi Arabistan, Danimarka, Avusturya, Kazakistan, Çek Cumhuriyeti, Azerbaycan, Danimarka, Kuzey Kıbrıs, Norveç, Hollanda, Fransa ve İtalya’da da bayileri bulunan Mr. Kumpir’den bayilik alabilmek için öncelikle firma ile iletişime geçiliyor ve firmanın franchise danışmanları aracılığıyla en doğru bayilik türü ve lokasyonu seçiliyor. Ardından, belirli bir sözleşme çerçevesinde bayilik için tam destek veriliyor.

Mr. Kumpir, tüm franchiselerinin işletmenin potansiyelini arttırmak, verimliliğini ve standartlarını korumak amacıyla uzun soluklu eğitim ve danışmanlık sağlıyor.

KIOSK ÖNERİLİYOR

Mr. Kumpir’in en çok önerilen bayilik konsepti ise Kiosk. Düşük sermaye ve daha az personel ile kurulabilen Kiosk’lar genellikle,

  • Belediye işgaliyesi ile alınacak şehir meydanlarındaki yerler,
  • Devlet üniversiteleri ve özel üniversiteler,
  • Sosyal ve spor tesisleri,
  • Benzin istasyonları,
  • Yürüyüş yolları ve plajlar,
  • Alış veriş merkezlerinin önü ya da içi,
  • Yolcu taşıma firmalarının dinlenme-garaj kapalı alanları için öneriliyor.

MR KUMPİR İLETİŞİM

Adres: Küçük Piyale Mh. Zincirlikuyu Cd. Ağaç Köprü Sk. Kastel İş Merkezi B Blok No: 26/6, 34440 BEYOĞLU – İSTANBUL
Telefon: +90 212 347 27 80

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

MR. Kumpir Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!