Bon Sc Keçi Sütü Satış Bayiliği

Bon Sc Keçi Sütü Satış Bayiliği hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Bon Sc Keçi Sütü Satış Bayiliği ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Tarım - Hayvancılık kategorimize göz atabilirsiniz.

İzmir’de 2015 yılında kurulan Bon SC Keçi Sütü firması, ürünlerinin son tüketiciye sağlıklı bir şekilde ulaştırılabilmesi amacıyla bayilik vermeye başladı. Bon Sc, 80 bin metrekare alanda tamamen el değmeden 250 saanen keçisinden ürettiği sütleri Türkiye’nin her noktasına ulaştırabilmek amacıyla franchise sistemini aktif etti. Bu kapsamda yaklaşık 10 bin liralık bayilik bedeli karşısında bayilik alınabiliyor.

Bon Sc’nin bayilerden istediği en önemli konu ise yeterli lojistik imkanlarına sahip olunması. Keçi Sütü’nün sağlıklı bir şekilde son tüketiciye ulaştırabilecek franchise adayları ile görüşme sağlanıyor. Bon Sc’nin satışa sunduğu keçi sütlerinde ortalama kar marjı ise yüzde 30 civarında.

Yatırımın ortalama geri dönüş süresi ise 3 ay olarak belirtiliyor. Bon Sc, keçi sütü bayiliği için; Eğitim, Pazarlama ve Proje desteği sağlıyor. Firma ayrıca damızlık Saanen keçisi satışı da yapmaktadır.

BAYİLİK İLETİŞİM

Adres: 7313 sok no:24 çakaltepe mah. Menderes İzmir Türkiye

Telefon: (+090)-532-547-6922

Bon Sc Keçi Sütü Satış Bayiliği hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın