Tappitos Kumru Kumpir Cafe Bayilik Veriyor

Tappitos Kumru Kumpir Cafe Bayilik Veriyor hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Tappitos Kumru Kumpir Cafe Bayilik Veriyor ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de kumru ve kumpire yönelik çalışan cafelerde iş hacmi her geçen gün artıyor. Özellikle dönere alternatif olarak tüketilen kumru ve kumpir cafelere yatırım yapmak karlı bir iş fikri olarak değerlendirilebilir.

Bu kapsamda bayilik veren kumru ve kumpir firmalarından Tappitos, ortalama 140 bin liralık yatırım sermayesi ile sektör tecrübesini franchiseler ile buluşturuyor. Tappitos, ortalama 70 metrekare alanlar için bayilik veriyor. Metrekare büyüklüğüne göre değişmekle birlikte, bayilik kurulumu için metrekare başına 2.000 lira masrafınız olacak.

2007 yılından beri sektörde bulunan Tappitos, Türkiye’nin her yerine özellikle AVM ve cadde mağazalarına bayilik veriyor.  Royalty ücreti, yıllık ciro ve kardan, anlaşmada belirlenen oranlarda yüzde olarak ödenen, bir lisans veyticari marka sahibinin sahip olduğu hakları bir başkasına süreli devretmesi karşılığında aldığı bedeldir. Royalty bedeli aylık cirodan %3 olarak belirlenmiştir.

BAYİLİK SÜRECİ

  • Mağaza Tespiti
  • Sözleşme
  • Proje
  • Tadilat-inşaat (Personel eğitimi-Reklam hazırlığı süreci) işlemektedir.
  • Anahtar teslim mağaza açılışı süreçleri işlemektedir.

Firmanın bayilik sistemi ile iletişim: 0 ( 232 ) 373 13 14

KUMPİR BAYİLİĞİ VEREN DİĞER FİRMALAR

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Tappitos Kumru Kumpir Cafe Bayilik Veriyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!