New Well Makyaj Ürünleri Bayilik

New Well Makyaj Ürünleri Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

New Well Makyaj Ürünleri Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de kişisel bakım sektöründe önemli potansiyeller var. Bu potansiyelin ortasında bulunan harika bir firma olan yüzde yüzde Türk firması New Well bayilik veriyor.

35 yıllık sektör tecrübesini yatırımcı ve girişimciler ile buluşturmayı planlayan New Well, daha aktif bir büyüme de elde etmek amacıyla Türkiye’nin hemen hemen her noktasına bayilik veriyor. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan New Well, mevcut süreçte 3 şubeye 1 bayiliğe sahiptir. Kısa sürede bayi sayısını 50‘ye çıkarmayı planlayan New Well makyaj ürünleri, bu doğrultuda bayilik koşullarını esnetmiştir.

Makyaj sektöründe tanınan markalar arasında yer alan New Well, bayilik almak isteyen girişimci ve yatırımcılardan kısa bir süreliğine isim hakkı bedeli talep etmiyor. Firmanın bir bayiliğini kurmak için ise ortalama 200 bin liralık yatırım sermayesine sahip olmanız gerekiyor. Bulunacak olan dükkanın ise minimum 40 metrekare olması gerekiyor.

Firma 200 bin liralık yatırım sermayesi için yatırımın geri dönüş süresi olarak 9 ile 12 ayı gösteriyor. Firmanın bayilerinde satılan ürünlerde ortalama kar marjı da yüzde yüz 150 civarında bulunuyor.

New Well, bayilik olan girişimci ve yatırımcılara Danışmanlık, Reklam, Proje, Pazarlama gibi destekler de sağlamaktadır.

İLETİŞİM

Adres: Hadımköy Bağlantı Yolu Akçaburgaz mah. No:140 / Esenyurt / İstanbul
Telefon: 0850) 532 70 07

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

New Well Makyaj Ürünleri Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!