Kumpirbox Bayilik

Kumpirbox Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Kumpirbox Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

Son dönemde en çok tercih edilen franchiseler arasında yer alan Kumpir markaları arasında en çok bayiliği alınan firmalardan biri de Kumpirbox.

Bergiz Gıda tarafından yürütülen Kumpir box, 2008 yılından itibaren Türkiye’nin birçok farklı noktasında toplam 36 bayiliği ile hizmet sağlıyor. Bayi sayısını kısa sürede 50’ye çıkarmayı planlayan firma bu kapsamda esnek koşullar ile bayilik veriyor.

İstanbul merkezli Kumpirbox, Türkiye’nin her noktasında özellikle AVM’lere bayilik sağlıyor. Ortalama olarak 40 metrekare satış alanına sahip dükkanlar için bayilik vermeyi planlayan firma isim hakkı bedeli olarak 20 bin lira talep ediyor. Bir Kumpirbox bayiliği kurmak için toplam gerekli sermaye ise 150 bin lira civarında.

Sektördeki tecrübesini yatırımcılar ile buluşturan firma, büyük konseptli bayiler için ise 40 bin liralık isim hakkı bedeli talep ediyor. Firmanın franchiselerden talep ettiği bir diğer ücret ise yüzde 3’lük gelirden pay. Firma ortak reklam için ise ücret talep etmiyor.

Bir Kumpirbox bayiliği ortalama olarak 20 günde kuruluyor. Ana firma, bayiliğin kurulması sürecinde yüzde 100 destek sağlıyor. Bayi kurulduktan sonra ise eğitim, personel, pazarlama gibi destekler sağlanmaya devam ediliyor.

150 bin liraya kurulan bir Kumpirbox bayiliği ortalama olarak 12 ila 30 ay arasında kendini amorti ediyor. Firmanın bayilik sistemi hakkındaki diğer bilgiler için iletişim adresleri kullanılabiliyor.

KUMPİRBOX İLETİŞİM

Adres: 15 Temmuz Mh. Gülbahar cd. 1488. Sk. No:80 Kat:3 Güneşli – Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0 212 630 70 50

KUMPİR BAYİLİĞİ VEREN DİĞER FİRMALAR

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Kumpirbox Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Kumpirbox Bayilik” üzerine 5 yorum

  1. Merhaba, İstanbul Avrupa yakasında (Bağcılar) oturuyorum, evde, paketleme tarzı yapabileceğim ek işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

    Cevapla
  2. 15 yaşında oğlumla yaşıyorum okuyor amelyatliyim ağır ve ayakta iş yapamıyorum başka bir gelirim yok

    Cevapla
  3. Üniversite öğrencisiyim, yazın staj yapacağım ama belli bir ücret ödemeyecekleri için evde yapabileceğim bir iş arıyorum. geri dönüş sağlarsanız memnun olurum

    Cevapla

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!