Watsons Bayilik Şartları ve Başvuru

watsons-bayilik

Dünyanın en önemli güzellik ve kişisel bakım ürünleri şirketleri arasında yer alan Watsons’un bayiliği de bir o kadar değerli. Watsons halihazırda bayiliğinin alınmasının en zor olduğu kişisel bakım şirketleri arasında yer alıyor.

1841 yılında kurulan Watsons, bugün 12 ülkede 6 bini aşkın mağaza ile müşterilerine hizmet veriyor. Güzellik ve kişisel bakım konusunda sektörde adını daima en tepeye çıkarmak için yenilikçi bir ruh ile çalışan Watsons’un mağazalarında 25 bine yakın farklı ürün bulunuyor.

WATSONS TÜRKİYE

WATSONS ŞUBELERİ

Türkiye pazarına büyük önem veren Watsons’un Türkiye operasyonları da her geçen gün daha fazla iş hacmine ulaşıyor. Türkiye’de 75 şehirde şubesi bulunan Watsons’un 290 mağazası ve bu mağazalarda çalışan 2.300 personeli bulunuyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Watsons’un ayrıca 13 farklı ülkede farklı markalar adı altında da hizmet verdiğini belirtelim. Bu nedenle şirket çok büyük bir kişisel bakım pazarına sahip. Sürekli trendleri takip eden ve yeni ürünler ile müşterilerini memnun eden Watsons’un Türkiye’de yapılan bir ankette en çok güvenilen 3 kişisel bakım markası olduğunu da bilmenizde yarar var.

WATSONS BAYİLİK
Watsons hakkında önemli bilgileri aldıysanız bu şirketin ne kadar önemli olduğu ve şirket markası altında açılan mağazaların ne derece önemli olduğu hakkında fikriniz olmuştur. Şirket bünyesi altında hizmet veren her bayiliğin kısa dönemde yüksek oranda kar elde ettiğini belirtelim. Şuanda Türkiye’de bulunan 290 mağazanın tamamı her yıl iş hacimlerini artırmaktadır.

Dünyanın en önemli kişisel bakım şirketlerinden biri olan Watsons’dan bayilik almak ise düşündüğünüz kadar kolay değil. Şirket birçok şartın eksiksiz tamamlanmasını istiyor. Bu şartlar ise şöyle sıralabilir:

  • Şehrin en işlek noktası değilse mutlaka AVM’de yer seçilmeli
  • En az 300 metrekare alan
  • 8 Metre ön cephe alanı
  • Sektörde en az 2 yıllık iş tecrübesi
  • Sermaye gücünün banka hesapları ile kanıtlanması (Minimum 400.000 $)
  • Banka teminat mektubu (Rakam değişiyor)

Tüm bu şartları karşılayabileceğinize inanıyorsanız Watsons’a bayilik için başvuruda bulunabilirsiniz. Watsons’un iletişim numaraları şu şekilde:

ADRES: Site Yolu Sokak No: 5/4 Anel İş Merkezi, Kat: 4 Ümraniye, İstanbul
TEL: (0216) 635 68 00

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!
Kişisel bakım ve kozmetik bayilikleri için aşağıdaki şirketlere de mutlaka göz atın:

ROSSMANN BAYİLİK
GRATIS BAYİLİK

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık