Rossmann Bayilik Veriyor Mu? Şartları ve Ücreti

Rossmann Bayilik Veriyor Mu? Şartları ve Ücreti hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Rossmann Bayilik Veriyor Mu? Şartları ve Ücreti ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Yaklaşık 50 yıllık bir geçmişi bulunan ünlü kozmetik ve kişisel bakım firması Rossmann bayilik veriyor. Şirket ile iletişime geçerek, Türkiye’nin birçok bölgesinde önemli bir kişisel bakım şirketinin çatısı altında bir franchise sahibi olabilirsiniz.

Dünya üzerinde 4 bine yakın şubesi bulunan ve önemli bir kozmetik şirketi olan Rossmann‘ın bayilikleri de iyi bir kazanç kapısı olmuş durumda. Kendi reklamını yapan bu önemli şirketin Türkiye’de bile 100’e yakın şubesi bulunuyor. Dünya genelinde Rossmann’ın 5000’e yakın mağazası vardır. Şirket bu kapsamda dünyanın en çok tanınan kozmetik markaları arasında yer almaktadır.

Türkiye’ye 2009 yılında gelen firmanın birçok farklı konseptte bayilik modeli bulunmaktadır. Şirketin bayiliğini almak için ortalama 500 bin liralık yatırım sermayesi gerekiyor. Şirket genellikle AVM’lerin birinci ve ikinci katındaki mağazalara yönelik bayilik başvurularını değerlendirmeye almaktadır. Firma ortalama olarak 250 metrekare alana sahip mağazaları değerlendirmeye alıyor.

Rossmann‘dan bayilik almak istiyorsanız şirket ile iletişime geçmeniz bir kaç dakikanızı alacaktır. Şirkete ulaşarak bayilik konusunda tüm sorularınıza en net yanıtları bulabilirsiniz. Rossmann‘ın bayiliklerinin çok değerli olduğunu ve her yatırımcıya olumlu geri dönüşlere bulunmadığını belirtelim.

Teminat isteyen ve daha önce sektörde iş tecrübesi olanlara öncelik tanıyan Rossmann’ın bayiliğini almak için her ay onlarca girişimcinin başvuruda bulunduğunu ve en iyi seçeneklerin değerlendirildiğini bilmeniz gerekiyor. Rossmann’ın en önemli talep noktası ise mağazanın bulunacağı yer. Özellikle AVM’lerde dikkat çekici bir dükkana sahipseniz Rossmann’a yapacağınız bayilik başvurusunda bir adım öndesiniz.

Merkezi İstanbul’da bulunan Rossmann’ın genel merkezine gidebilir yada telefon ile şirkete ulaşabilirsiniz. Tüm il ve bölgelerde bayilik şartları birbirinden farklıdır. Dolayısıyla bayilik başvurusu öncesinde bölgenize yönelik ek ayrıntı almanız önerilmektedir.

ROSSMANN İLETİŞİM BİLGİLERİ:

EGS Business Park B2 Blok Kat: 14
Havalimanı Kavşağı Yeşilköy – İstanbul / TÜRKİYE
Tel : +90 212 465 64 63 pbx
Fax : +90 212 465 64 60

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Kişisel bakım ve kozmetik sektöründe bayilikler ile ilgileniyorsanız bu fikirlere de göz atabilirsiniz:

GRATIS BAYİLİK

WATSONS BAYİLİK

KOZMETİKA FRANCHISE

 

 

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Rossmann Bayilik Veriyor Mu? Şartları ve Ücreti hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Rossmann Bayilik Veriyor Mu? Şartları ve Ücreti” üzerine 5 yorum

  1. Merabalar,
    Konya akşehir ilçesinde çarşı merkezi en işlek caddesinde bayilik almak istiyorum. Konu ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim.

    Cevapla
  2. Merhabalar,
    Mardin merkezde avm içerisinde rosmanın bir bayisini açmak istiyorum. Bayilik açma konusunda detaylı bilgi almak istiyorum.

    Cevapla

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!