Tudors Gömlek Bayilik

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Dükkan Açmak, Karlı İşler, Yeni İş Fırsatları, Yeni İş Kurmak > Tudors Gömlek Bayilik

Türkiye’de şu anda bine yakın gömlek üreticisi var. Bir kısmı sadece üretime odaklanırken, bir kısmı sektörde kendi markası ile yer alıyor. 2012 yılında kurulan Tudors Gömlek ise sektörde kısa sürede en çok tanınan markalar arasında yer almayı başardı. Tudors Gömlek, Türkiye ve yurt dışında da büyüme amacıyla bayilik veriyor.

Türkiye dışında Bulgaristan, Sırbistan, Danimarka, Macaristan, Hırvatistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İran ve Lübnan‘da da faaliyet gösteren Tudors, toplamda 220 satış noktasına sahip. Bu rakamı büyük ölçüde artırabilmek amacıyla franchise sistemini aktif tutmaya devam ediyor. 2018 yılı itibarıyla daha fazla yurt dışı yatırımlarına odaklanan Tudors, Türkiye’de de 180 bayiliğini kısa sürede 200’e ulaştırmayı planlıyor.

[infobox color=”#991e8c”]Tudors’un kısa sürede Türkiye’deki en çok tanınan ve en çok satış yapan marka olmasının en önemli nedenlerinden biri uyguladığı fiyat politikasıdır. Tudors, birçok benzer markaya göre çok daha uygun fiyatlar ile satış yapmaktadır.[/infobox]

Tudors’un bayilik sistemine giriş yapabilmek için ortalama olarak 100 bin dolar yatırım sermayesine ihtiyaç duyuluyor. Açılacak mağazada satılacak bütün ürünler Tudors genel merkezinden geliyor. Ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 40 civarında. Tudors, bayileri için eğitim, pazarlama ve iş geliştirme destekleri sunmaktadır.

Her bölgeye bayilik vermeyen Tudors, genel olarak AVM’leri ve ana yürüyüş caddelerindeki lokasyonlar ile daha fazla ilgilenmektedir. Ayrıca Tudors’tan bayilik alabilmek için özellikle 250 bin dolar üzerindeki yatırım sermayeleri daha fazla avantajlı konumda bulunuyor.

TUDORS İLETİŞİM

Adres: Cemal Ulusoy Cad. No:13 Basınexpress Yolu Yenibosna B.evler / İSTANBUL
Telefon: 0850 333 83 77

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Tudors Gömlek Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın