Kapat

Gratis Bayilik Veriyor Mu? Maliyeti ne kadar?

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Gratis Bayilik Veriyor Mu? Maliyeti ne kadar?
83% Ortalama Puan

HIZLI BÜYÜME

Sektörün en hızlı büyüyen firması olarak Gratis, girişimcilerin takibinde olması gereken bir firma olmalı.

DESTEK
%90
EĞİTİM
%80
YATIRIM
%60
KAR MARJI
%85
BÜYÜME
%100

2006 yılında Demir Sabancı tarafından kurulan Sedes Holding, 2009 yılında kozmetik ve kişisel bakım bölümü için Gratis markasını kurdu. Kısa sürede Türkiye’nin en önemli kozmetik ve kişisel bakım şirketlerinden biri olan Gratis, 500’e yakın şubesi ile sektörün en dikkat çekici markaları arasında yer almaktadır. Gratis‘in bayilik bedeli ve franchise sistemi hakkında bilgiler ise netleşti.

Gratis’in müşterilerine sunduğu Gratis Kart sayısı şuanda 4 milyonu aşmış durumda. Yani Gratis‘in kampanyalarından faydalanmak adına şuana kadar 4 milyondan fazla tüketici hazırda bekliyor demek mümkün. Bu kadar hızla büyüyen Gratis’in en büyük nedenlerinden biri ise en iyi markaları bünyesi altında tutması ve hemen hemen Türkiye’nin her yerinde kendi bünyesinde şubeler açması ve bu şubelerde çalışan personelin gerekli eğitimi görmüş olması.

Ortalama bir Gratis bayiliğinde Ağız, Bebek Çocuk ve Anne, Cilt, Duş ve Banyo, Erkek, Kişisel, Saç Bakımı ürünleri ve parfüm, makyaj ürünleri bulunabiliyor. Ayrıca birçok Gratis şubesinde günlük ihtiyaçlar için yüzlerce farklı ürün bulmak mümkün. Dünyanın en önemli markalarına ait ürünleri de raflarında bulunduran Gratis’te ciddi anlamda avantajlı ürünler de bulabiliyorsunuz. Eğer Gratis’ten alışveriş yapacaksanız mutlaka bir Gratis Kart da almanızı öneriyoruz, Gratis Kart aracılığıyla Koton, Madame Coco, Arbys ve daha birçok firmadan indirimler de kazanmak mümkün.

GRATİS BAYİLİK
gratis bayilik
Türkiye’nin en iyisi olma konusunda hızla çalışmalarını sürdüren Gratis, markasını başka girişimcilere vermemek adına kesinlikle Bayilik ve Franchise sistemine girmeyeceğini duyurdu. Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde kurulan şubelerini ve farklı satış noktalarını kendi bünyesinde açan Gratis, buradaki personelini de bizzat eğitimden geçiriyor. Gratis markasının bu günlere gelmesini sağlayan en önemli nedenlerinden biri de profesyonel şube kurulumları ve profesyonel personeller.

BAYİLİK KESİNLİKLE ALINAMAZ MI?

Türkiye’nin en önemli kişisel bakım ve kozmetik firmaları arasında yer alan Gratis Bayilik vermiyor. Ancak Gratis’in bayilik süreci dışında çalışmak istediği partner şirketler olabilir. Şirketler genel olarak kar elde etmek amacıyla kurulmaktadır. Eğer Gratis gibi önemli bir sektör oyuncusuna artı değer katabileceğinize inanıyor ve ciddi sermaye gücünüzün olduğunu belirtebilirseniz, Gratis ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Şirketin üst departmanları şirketin geliştirilmesi amacıyla çalışmaktadır ve bayilik dışında bazı profesyonel anlaşmalar yapabileceklerini belirtelim. Ancak burada önemli olan nokta ciddi sermaye gücüdür. Örneğin Erzurum’da ciddi anlamda potansiyel gücünüz varsa bu şehre yönelik Gratis markası için şirket sizinle çalışmak isteyebilir. Ancak normal şartlarda şirketin Franchising sistemine dahil olmadığını belirtmek gerekiyor.

 

GRATİS İLETİŞİM
Gratis ile ilgili sorularınız veya kurumsal iletişim için aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilirsiniz:

ÇAĞRI TELEFON: 0850 210 69 00

Telefon: 0 212 705 26 00 ( Genel Müdürlük )

Adres: Cömert Sk. Yapı Kredi Plaza C Bl. Levent Beşiktaş / İSTANBUL

Telefon: 0 850 210 69 00

Web Sitesi: www.gratis.com

E – Posta: info@gratis.com

MUTLAKA İNCELEYİN!

Kozmetik ve kişisel bakım sektöründe bayilikler arıyorsanız harika 2 şirketten bayilik alabilirsiniz:

“Gratis Bayilik Veriyor Mu? Maliyeti ne kadar?” üzerine 9 yorum

  1. İlhan says:
  2. sağlık says:
  3. Fatih urun says:
  4. yetkin says:
  5. Özlem says:
  6. Peri says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir