Medikal Dükkanı Bayiliği Veren Firmalar

Medikal Dükkanı Bayiliği Veren Firmalar hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Medikal Dükkanı Bayiliği Veren Firmalar ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Covid-19 ile birlikte iş hacmi en çok artan iş kolları arasında medikal de yer almaktadır. Sektöre girecek olan firmaların bir medikal bayiliği alması daha kolay bir süreç yönetimini de beraberinde getirmektedir. Özellikle sektör deneyimi bulunmayan girişimci ve yatırımcıların medikal bayilik seçeneklerine yoğunlaşması öneriliyor.

Medikal Dükkanı Açmak İstiyorsanız ya medikal ürünleri satın alıp depolamalısınız yada bayilik alıp bu depolama masraflarından kurtulmalısınız. Her iki çözümünde kendine göre artıları ve eksileri vardır. Depolama işine girerseniz ürünleri daha ucuza temin edebilir ve bayilik için gerekli olan paradan olmazsınız. Ancak bayilik alırsanız tüm depolama masraflarından ve bu depolama için gerekli personel masraflarından kurtulursunuz. Bu konuyu iyi incelemelisiniz.

Medikal Dükkanı açmak için hazırladığımız rehbere ise Medikal Açmak İçin Gerekli Belgeler ve Şartlar adlı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

MEDİKAL BAYİLİĞİ VEREN ŞİRKETLER:

Medikal bayiliği veren tüm firmalardan teklif almanız ve en iyi tercihi yapmak için araştırma gerçekleştirmeniz önerilir. Bu firmaların hiçbiri ile Karlı İş Fikirleri platformunun bağı yoktur. Lütfen tüm araştırmayı sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmeye özen gösterin.

VİP MEDİKAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ
Telefon: 0 212 586 04 66
E-Mail: info@vipmedikal.com.tr

AVEC MEDİKAL
Adres : ORUÇ REİS MAHALLESİ GİYİMKENT CADDESİ NO:2 ATIŞALANI ESENLER/İSTANBUL
Telefon : 0 212 438 26 09

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Alıcısı Hazır İşler

AG MEDİKAL
Adres : MALTEPE SANAYİ ÇARŞISI NO: 263 BAYRAMPAŞA/İSTANBUL
Telefon : 0 212 544 82 23

İNTERMEDİES AŞ
Adres: Sümer Mah. Basın Şehitleri Cad. No:341/17 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Telefon: 0 222 225 95 55

Medikal Dükkanı Bayiliği Veren Firmalar hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Medikal Dükkanı Bayiliği Veren Firmalar” üzerine 13 yorum

 1. Merhaba ben medikal açtım fakat daha fazla ürün satmak istiyorum ve sonda bayiliği almak istiyorum bunu hangi bayiden ve nasıl almam lazım sonda kullanan hastalara TEM’in etmek için

  Cevapla
  • Sabriye hanım merhaba. Ben de medikal açmak üzereyim. Belki bibirimize destek olabiliriz. Bana aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

   Cevapla
   • Selam mert bey elimde benim yaptığım pes ekinavarus ayakkabısı ve arabarı var bu ürünümü geliştirip türkiyenin her yerine yaymak istiyorum Türkiye de bu üründen sadece bende var ve ben üretiyorum ilgilenirsrniz bana ulaşabilirsiniz

    Cevapla
   • Merhaba medikal market açmak istiyorum konuya pek hakim değilim gerekli olan belgeler ve neler yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

    Cevapla
  • Merhaba arkadaş lar ben kendim 20 senedir eczane kalfasıyım ama medikal açmak istiyorum sizce nasıl olur öneriniz nedir

   Cevapla
  • Merhaba hocam bir kaç ilde bu urun konusunda yardımcı olmamı isterseniz yardımcı olabilirim kendi memlekettim öyle imkanlar olmadığı için

   Cevapla

Yorum yapın