Kapat

Aytaç (Akyudum) Su Bayilik Veriyor

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Aytaç (Akyudum) Su Bayilik Veriyor
akyudum

Su bayiliği almak karlı ve hızlı nakit dönüşümü sağlayan bir iştir. Bu kapsamda Türkiye’nin nüfusu ve su ihtiyacı göz önüne alındığında su bayiliği mantıklı bir iş fikri olarak dikkat çekiyor. Türkiye’de su bayiliği veren büyük firmalardan biri de Aytaç Su. (Piyasada Akyudum su olarak satılıyor)

YİMPAŞ Holding bünyesinde bulunan ve 1994 yılından itibaren su sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Aytaç Su, Sakarya’nın Hendek ve Yozgat’ın Çayıralan ilçelerinde bulunan “Doğal Minerrali Su” kaynaklarından Pet Bardak, Pet şişe ve Damacana su dolumları gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin hemen hemen her noktasındaki perakende satış noktalarındaki raflarda bulunan Aytaç Su’nun bayilik sistemi de bulunuyor. Firma bayilik konusunda her bölgeye göre farklı şart ve koşullar talep ediyor. Eğer bulunduğunuz bölgede halihazırda bir Aytaç Su bayiliği varsa firmanın bölge koruması nedeniyle bayilik almanız çok zor olabilir. Ancak bulunduğunuz bölgede halihazırda bir Aytaç Su bayiliği yoksa, firmaya başvuruda bulunarak bayilik alabilirsiniz.

Firma bayilik başvurusunda ortalama sermayeniz, bayiliği istediğiniz İl – İlçe – Semt bilgileri ve hangi bayilik türünü istediğinizi sormaktadır. Bu kapsamda firmanın 2 farklı bayilik türü bulunuyor;

  • Pet Şişe Su Bayiliği
  • Damacana Su Bayiliği

Hangisinde daha başarılı olacağınıza göre bir seçim yapabiliyorsunuz. Dilerseniz iki bayilik için de bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Ortalama yatırım sermayesi 60 bin lira.

AYTAÇ SU BAYİLİK İLETİŞİM

Adres : Necatipaşa Mh. 1304 Sok. No: 106 PK. 37 54300 Hendek / SAKARYA
Telefon : 0 264 614 01 12-13-14 (pbx)
Fax : 0 264 614 63 56

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir