Tchibo Bayilik – Franchise

tchibo-bayilik

Merkezi Almanya’da bulunan ünlü kahve üreticisi Tchibo, günümüzde dünya çapında binden fazla mağazaya sahiptir. Bu mağazalar yılda milyonlarca insan tarafından tercih ediliyor. Türkiye’de de 60’ı aşkın şubesi bulunan Tchibo’nun bayilik – franchise süreci ise tüm yatırımcı ve girişimciler tarafından merak ediliyor. Ancak kötü haberimiz var.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Türkiye’de en hızlı büyüyen kahve satıcıları arasında yer alan Tchibo, tüm bayiliklerini merkezden açmaktadır. Dünya genelinde bu politika ile büten Tchibo, yatırımcı ve girişimcilere franchise vermiyor. Şubelerini merkezden bir müdür atayarak kuran Tchibo bu kapsamda büyüme politikasını kendi yönetiyor.

ALTERNATİFLER

Türkiye’de ve Avrupa’da son dönemde kahve satıcıları çok önemli cirolar elde etmeye başladı. Sektör hızla büyümeye devam ediyor. Eğer kendi markanız ile bir cafe açarak yola koyulmayı planlıyorsanız, sıfırdan başlamak üzere Cafe Açmak adlı rehberimizde tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Ya da daha fazla sermayeniz ile birlikte bayilik alarak daha hızlı giriş yapmak istiyorsanız Bayilik Veren Cafeler Listesi‘ne göz atmanızı öneririz.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık