Pierre Cassi Erkek Giyim Bayilik Veriyor

Pierre Cassi Erkek Giyim Bayilik Veriyor hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Pierre Cassi Erkek Giyim Bayilik Veriyor ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye ve Avrupa’da 100’e yakın satış noktası bulunan Pierre Cassi erkek giyim bayilik veriyor. 1965 yılında kurulan önemli giyim markaları arasında yer alan Pierre Cassi franchise sistemini halen aktif tutuyor. Kısa sürede 200 bayiliğe ulaşmayı planlayan erkek giyim firmalarından biri olan Pierre Cassi’den bayilik alabilmek için ortalama olarak 100 bin liralık yatırım bütçenizin olması gerekiyor.

Türkiye’de toplam 50 bayisi bulunan Pierre Cassi, Tekstil Hayatına ilk giriş Tarihi 1965 yılında İstanbul’da başlamıştır.

Şirket Kurucusu Hüseyin Ural Tarafından ilk Üretim yapılan marka etiketi Pierrecassi ismi ile Erkek Moda Dünyasına adını yazdırmıştır.

GİYİM SEKTÖRÜNDE KAR MARJI ORANLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Erkek Giyim Sektöründe Türkiye ve Avrupa’da 100’e yakın satış noktası bulunmaktadır.

Bayii çalışma Örnekleri : Bayilik, Shop – Outlet Bayii – Tam Bayiilik ve Corner (Bagımsız satış ) sistemleri Bulunmaktadır.

Yüzde 100 Türk üretimi ve Yerli Sermaye ile kurulan Pierre Cassi’den bayilik alabilmek için iletişim numarası 0212 458 25 25.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Pierre Cassi Erkek Giyim Bayilik Veriyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!