Şımarık Takı ve Aksesuar Bayilik Veriyor

Şımarık Takı ve Aksesuar Bayilik Veriyor hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Şımarık Takı ve Aksesuar Bayilik Veriyor ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Kar marjı yüksek sektörler arasında yer alan Takı ve Aksesuar sektöründe yer edinmek için Şımarık firmasının bayiliği tercih edilebilir.

Yaklaşık 12 yıldır takı ve aksesuar sektöründe bulunan Şımarık firması, uzun bir süredir franchise sistemini aktif tutuyor. Kendi atölyesinde ürünlerini üreten şirket, bu ürünlerini düşük kar marjları ile bayilerine dağıtıyor. Bayilerde ise bu ürünler yüzde 100’ün üzerinde kar marjları ile perakende olarak satışa sunuluyor.

2017 yılı itibarıyla Şımarık Takı ve Aksesuar’ın 28 bayiliği bulunuyor. Şirket 2018 yılı ile birlikte 50 bayiliğe ulaşmayı planlıyor. Bayilik sürecini 7 adımda tamamlayan Şımarık, bu süreci şu adımlar ile yönetiyor.

1- Başvuru ve görüşme
2- Adresin tespiti ve onay planlaması
3- Taraflar arasında sözleşme yapılması
4- Dükkanın projeye dökülme süreci
6- Dükkanın dekor edilmesi
7- Dükkan sahiplerinin ve personelinin eğitim süreci

Bu adımlar tamamlandıktan sonra takı ve aksesuar sektöründe harika bir şirketin bayilik süreci başlatılmış oluyor.

Bu 7 adım ortalama olarak 15 gün sürmekte olup, Şımarık Takı ve Aksusuar, bayisi olmak isteyen girişimcilerin minimum 125 bin lira sermayeye ihtiyacı olacağını belirtiyor. Şirket ayrıca bir isim hakkı bedeli talep etmiyor.

125 bin lira ile bu işe girecek yatırımcıların ise yatırımlarını ortalama olarak 6 ila 12 ay arasında amorti edilebileceği ifade ediliyor.

Şımarık Takı ve Aksesuar’a ulaşmak için İLETİŞİM:
Adres : Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi Çolakoğlu İş Merkezi No:458/4 Maltepe – İstanbul
Telefon : +90 532 372 15 51

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Şımarık Takı ve Aksesuar Bayilik Veriyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!