İş Bulamayınca Kendi İşini Kurdu!

İş Bulamayınca Kendi İşini Kurdu! hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

İş Bulamayınca Kendi İşini Kurdu! ile benzer konular hakkında bilgi almak için Başarı Hikayeleri, Ekonomi, KOSGEB Kredi ve Hibe kategorimize göz atabilirsiniz.

32 yaşındaki Gülnaz Döver’in başarı hikayesi…

Siirt’te yaşayan ve eşinden boşandıktan sonra iş arayışına konulan 32 yaşındaki Gülnaz Döver, uzun bir süre iş bulamadı. Bunun üzerine ailesinden destek talep eden Döver, aldığı küçük destek ile kendi işini kurmayı başardı.

Siirt’te yaşayan 32 yaşındaki Gülnaz Döver, uzun bir süre iş aradı ancak her kapıdan olumsuz yanıt aldı. Bunun üzerine annesinden destek alan girişimci Döver, açtığı güzellik salonu ile kendi işini kurdu.

DÜKKAN AÇMAYI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ? HARİKA FİKİRLER İÇİN TIKLAYIN…

Cilt bakımı, kalıcı bakım, kirpik, protez tırnak gibi konularda da aldığı sertifikaları değerlendiren girişimci Gülnaz Döver, işini KOSGEB aracılığıyla da büyütmek için çaba göstereceğini belirtti.

Siirt’te özellikle profesyonel olarak hizmet veren güzellik salonlarının yetersiz olduğunu belirten Gülnaz Döver, daha şimdiden işinden çok memnun olduğunu açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Patlayacak İş Fikirleri

İHA

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

İş Bulamayınca Kendi İşini Kurdu! hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!