Ev Hanımıydı Patron Oldu

Ev Hanımıydı Patron Oldu hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Ev Hanımıydı Patron Oldu ile benzer konular hakkında bilgi almak için Başarı Hikayeleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları (KO-MEK), İŞKUR ve KOSGEB’in işbirliği ile Kocaeli’nde yapılan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini başarıyla tamamlayan ev hanımı Büşra Kurtoğlu, bu eğitimin ardından KOSGEB’e kırtasiye kurmak için başvuruda bulundu.

KOSGEB tarafından başvurusu incelenen Kurtoğlu, aradan geçen kısa sürenin ardından başvuruya olumlu cevap aldı. Bu cevabın ardından hemen çalışmalara başlayan girişimci, kısa sürede kırtasiye kurdu. Ev hanımı iken 2 aylık çalışmanın ardından KO-MEK, İŞKUR ve KOSGEB aracılığıyla patron olmayı başaran Büşra Kurtoğlu, şuanda aylık binlerce lira ciro yapan bir kırtasiyenin sahibi oldu.

Evde oturup ne iş yapacağını düşünen herkesi İŞKUR ve KOSGEB’e davet eden girişimci Büşra Kurtoğlu, bu uygulamalı girişimcilik eğitimi sayesinde iş hayatına atılmanın daha kolay olduğunu belirtti.

Sizde Büşra Kurtoğlu gibi bu süreç sayesinde patron olma fırsatını yakalamak istiyorsanız 3 rehberimize mutlaka göz atın!

1- Kosgeb Girişimcilik Kursu Tarihleri
2- Kosgeb Girişimcilik Kursu Başvuru Formu
3- KOSGEB İş Planı Örneği

Ev Hanımıydı Patron Oldu hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın