20 TL İle Başladı Şimdi Aylık 15 Bin TL Kazanıyor

20 TL İle Başladı Şimdi Aylık 15 Bin TL Kazanıyor hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

20 TL İle Başladı Şimdi Aylık 15 Bin TL Kazanıyor ile benzer konular hakkında bilgi almak için Başarı Hikayeleri, Tarım - Hayvancılık kategorimize göz atabilirsiniz.

Bursa Uludağ’da iş hayatına atılmak için araştırmalar yapan girişimci Nurgül Yalın, uzun bir araştırma sonrasında organik yumurta işine girmeye karar verdi. Sermayesi olmadığı için yalnızca 20 liraya aldığı 2 tavuk ile işe koyulan Yalın, kısa sürede tavuklarının sayısını 700’e kadar çıkarmayı başararak, çiftik sahibi oldu.

hanım

Uludağ’da evinin bahçesinde bulunan küçük bir kümese 2 tavuk alarak, organik yumurta satmaya başlayan girişimci Nurgül Yalın, kazandığı tüm paralar ile yeni tavuklar almaya başladı. Kısa sürede 700 tavuğa ulaşmayı başararak, kümesini büyüttü ve ihtiyaçlarına yetmemesi üzerine küçük bir çiftlik kurmaya başladı. Çiftliği için etiketleme ve paketleme ruhsatı da alan girişimci, Bursa’nın birçok noktasında organik tavuk yumurtası satmaya başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Tavuk Çiftliği Kurmak

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Nurgül Yalın’ın babası Halil Yalın, “Organik tavuk çiftliği kızımın yapabileceği bir işti. Ben de elimden geldiği kadar destek oluyorum. Kızımın bir çocuğu da var. Torunumun okuması için maddi anlamda bu işin büyük katkısı oldu. Şimdiye kadar ben dışarıdaki işleri halletim. Kızım da tavuklara baktı. Satışlarıyla ben ilgileniyorum. Sıkıştıkları yerde biz destek sağlıyoruz. Günde yaklaşık 700 tane yumurta alıyoruz. Kolisi 20-25 TL arasında değişiyor. Bu sene fiyatlardan memnunuz” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRYumurta Fiyatları Hızla Yükseliyor: Tavuk Çiftliği Açmak Şimdi Daha Karlı

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

20 TL İle Başladı Şimdi Aylık 15 Bin TL Kazanıyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“20 TL İle Başladı Şimdi Aylık 15 Bin TL Kazanıyor” üzerine 21 yorum

 1. merhaba. mersin akdeniz ilçesi̇nde oturuyorum. issiz bir mühendisim. evde iş yapmak istiyorum. paketleme vs . geri dönüş yapilirsa sevinirim.

  Cevapla
 2. Paketleme işi yapabilirim ev hanımıyım bu işe çok ihtiyacım var borcumuz var eşime yardımcı olmak için mutfak masrafını karşılamak için aileme katkı sağlamak istiyorum

  Cevapla
 3. işten ayrıldım iş balamadığımdan dolayı evde her türlü işi yaparım dönüş yapılırsa sevinirim saygılar

  Cevapla
 4. evde ek iş arıyorum samsunda ikamet ediyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

  Cevapla
 5. Merhaba ben evlere paketleme işi arıyorum el becerim çok iyi kendi evimde yapacağım bilgi verirseniz sevinirim

  Cevapla
 6. Evde paketleme işi yapmak istiyorum acil işe ihtiyacım var ilgilenirseniz çok memnun olurum
  İstanbul Bağcılarda oturuyorum…

  Cevapla
 7. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Çok özenli ve itina ile çalısırım. Sakarya kaynarcada ikamet etmekteyim. Sakarya ve aapazarı bölgesine çalışabilirim. 4 kişiyiz. İstenilen sürede işi bitirip teslim edebilirim. Geri dönüş yapmanızı bekliyorum. Çok ihtiyacımız var bu işe.

  Cevapla

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!