Gönül Kahvesi Bayilik

Gönül Kahvesi Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Gönül Kahvesi Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

Kahve sektörünün önemli oyuncularından biri olan Gönül Kahvesi, yurt içi ve yurt dışında büyüme adımlarını hızlandırmak amacıyla franchise sistemini aktif tutuyor. 2018 yılı Haziran ayı itibarıyla yurt içi ve yurt dışında toplam 81 bayiliğe ulaşmayı başaran Gönül Kahvesi, sadece 2018 yılının ilk yarısında 3 yeni bayilik vermeyi başardı.

2002 yılından itibaren kahve sektörünün önemli markaları haline gelen Gönül Kahvesi halen bayilik alımlarını sürdürüyor. Bayilik için yaklaşık 500 bin liralık yatırım sermayesi talep eden Gönül Firması, minimum 80 metrekarelik alanlara franchise sağlıyor.

Bir Gönül Kahvesi bayiliğinde ortalama aylık ciro 150 bin lira civarında bulunurken, kar marjı yüzde 30 olarak belirtiliyor. Firmanın bir bayisi için harcanan sermayenin yatırım geri dönüş süresi ise 18 ila 24 ay arasında.

Firma franchise sağlanması için öncelikli olarak AVM’leri, ardından da yürüyüş yollarına öncelik sağlıyor. Gönül Kahvesi’nden bayilik alınabilmesi için sektör deneyimi de tercih edilenler arasında.

GÖNÜL KAHVESİ İLETİŞİM

Barbaros Mahallesi Ardıç Sokak
Varyap Meridian Sitesi G1 Blok K.1 D.15
Ataşehir/İSTANBUL

Telefon
 0 216 688 81 11 – 10

Gönül Kahvesi Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın