KOSGEB İş Planı Örneği 2019

Girişimcilik, Yeni İş Kurmak > KOSGEB İş Planı Örneği 2019

Girişimciler için Türkiye’nin en önemli kurumu olan KOSGEB’den kredi alabilmek için ise en önemli süreç KOSGEB İş Planı Örneği hazırlamaktır. 2019 yılında kredi alabilen birçok iş planı örneğinin yanı sıra 2019’da da aranan şartlara uygun İş Planı örneklerini sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle KOSGEB, Türkiye’de girişimcilere ve yeni iş yeri açmak isteyenlere 70 bin liraya kadar kredi veriyor. Bu krediyi alabilmek için ise başarılı ve özenle hazırlanmış bir KOSGEB İş Planı’na ihtiyacınız var. Kosgeb iş planı hazırlamak için daha önce kredi almış iş planı örnekleri ne göz atabilirsiniz. KOSGEB’in kredi vermek için şart sunduğu İş Planı’nı hazırlamak için profesyonel destek de alabileceğinizi unutmayın. Ancak tam sizin işinize uygun iş planı örnekleri üzerinde düzenleme yaparak da bu masraftan kurtulabilirsiniz.

KOSGEB’e iş planı sunmak için ilk etapta Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi almanız gerektiğini de unutmayın. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri için yine bulunduğunuz ilin KOSGEB Şubesine başvuruda bulunabilirsiniz.

KOSGEB İŞ PLANI ÖRNEKLERİ

Aktif olmayan bağlantılar için çalışıyoruz! İş Planı örnekleri danışmanlık şirketlerine aittir. 

Yukarıdaki iş fikirlerinin hangisine başvuracaksanız eğer bu İş Planı Örneklerini bilgisayarınıza indirerek. Bu iş planları üzerinde değişiklikler yapmanız gerekecektir. KOSGEB’in iş planı dosyasına çok önem verdiğini ve eksiksiz dosyaların şansının daha fazla olduğunu belirtmekte yarar var.

KOSGEB söz konusu işler için ortalama 70 bin liraya kadar geri ödemesiz hibe veriyor. Bu hibeleri almak için İş Planı’nda gerekli tutar bölümünü de doldurmanız lazım. Ayrıca iş planı örneklerinde işinizin net ve anlaşılabilir bir şekilde belirtilmesi gerekiyor.

10 Adımda KOSGEB İş Planı Nasıl Hazırlanır adlı rehberimize de mutlaka göz atmayı unutmayın!

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

KOSGEB İş Planı Örneği 2019 hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“KOSGEB İş Planı Örneği 2019” üzerine 3 yorum

Yorum yapın