1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Bitcoin Yeniden Uçuşta!

Bitcoin Yeniden Uçuşta!
0

Kripto para birimi Bitcoin, yıl içi en yüksek seviyesine ulaşarak yatırımcıların yeniden en öncelikli gündem maddesi olmaya başladı.

Kripto para birimlerinin piyasa yapıcısı konumunda bulunan Bitcoin, önceki akşam 9 bin 335 doları test ederek yıl içi en yüksek seviyeye ulaştı. Bitcoin’de uzmanların gözü şimdi 10 bin dolarlık psikolojik sınırda.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Facebook’un yeni kripto para biriminin yakında işleme başlayacağı ve dünya devlerinin bu kripto para için yatırım kararı almasıyla birlikte kripto para birimlerinde önemli düzeyde yükselişler var. Piyasada en fazla işlem hacmine sahip 100 kripto para biriminden 75’i son 1 ayda yüzde 20’den fazla yükseldi. Üstelik Bitcoin de dahil olmak üzere, tüm kripto paraların işlem hacminde de son 1 aylık dönemde yüzde 9’dan fazla artış var. Böylelikle yatırımcıların tüm kripto paralara yönelik yatırımlarını artırdığı gözlemleniyor.

DALGALI SEYİR SÜREBİLİR

Önemli kripto para analist şirketi Fundstrat’ın değerlendirmesinde ise, Bitcoin’de 9 bin dolarlık yıllık rekordan sonra hafif kar satışları ile birlikte bir süre dalgalı seyir sürebilir. Fundstrat analistleri, Bitcoin’in bir süre 7 bin Dolar ile 9 Bin Dolar arasında dalgalı seyir izleyeceğini belirterek, yatırımcıların bu dönemde bekle politikası izlemesi gerektiğini ifade etti.

10 BİN DOLAR OLACAK

Elbette tüm analistler Fundstrat ile aynı fikirde değil. Açıklamaları dikkatle takip edilen Circle’ın CEO’su Jeremy Allaire ise, Facebook’un kendi kripto parasını duyurması ile birlikte Bitcoin’in 10 bin dolarlık psikolojik sınırı aşacağını belirtti. Allaire, 21 Haziran günü itibarıyla Bitcoin’in 10 bin doları aşacağını söyleyerek, net tarih vermekten de kaçınmadı.

Facebook’un yeni kripto parası Libra’yı Visa, Mastercard, PayPal ve Uber de destekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ABD Devlet Kurumu'ndan Bitcoin Satışı
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap