Bitcoin’e Kredi Kartı Yasağı

Bitcoin’e Kredi Kartı Yasağı hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Bitcoin’e Kredi Kartı Yasağı ile benzer konular hakkında bilgi almak için Kripto Para kategorimize göz atabilirsiniz.

Dünyanın en büyük ekonomisi olan ABD’de, Bitcoin ile ilgili olarak peşpeşe kararlar alınmaya devam ediliyor. 1 Trilyon doları aşan kripto para piyasasına yönelimi azaltmak için çalışma başlatan ABD Bankalarından Bank of America, JP Morgan Chase ve Citigroup, kredi kartı ile Bitcoin alımını yasakladı.

ABD’nin en büyük 4 bankası olan Bank of America, JP Morgan Chase ve Citigroup tarafından alınan kredi kartı ile Bitcoin yasağının ardından, 6 ayın en düşük seviyesine gerileyen Bitcoin, bugün de yüzde 6 daha düştü.

Bankalar söz konusu kararı, müşterilerinin çeşitli risklerden korumak amacıyla aldığını açıkladı. Haberin piyasalara düşmesinin ardından Bitcoin’de düşüşün sürmesi bekleniyor. Bitcoin şuanda 7 bin 500 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Bitcoin’e Kredi Kartı Yasağı hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Bitcoin’e Kredi Kartı Yasağı” üzerine bir yorum

  1. batmanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum onun dışında her iş gelir elimden bır işe cok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevınırım.

    Cevapla

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!