1. Anasayfa
  2. Kripto Para

ABD Devlet Kurumu’ndan Bitcoin Satışı

ABD Devlet Kurumu’ndan Bitcoin Satışı
0

ABD Adalet Bakanlığı’nın yetki alanı altında hizmet veren bir ABD federal kolluk kuvveti organizasyonu olan U.S. Marshals, Bitcoin satışına yönelik bir ihale açacağını açıkladı.

Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren kolluk kuvveti organizasyonu U.S. Marshals, daha önceki soruşturmalarda ele geçirdiği 660 Bitcoin’i ihale yoluyla satışa çıkaracağını açıkladı. Tek bir ihale olarak satışa sunulacak Bitcoin’ler için şimdiden birçok yatırımcı ihaleye katılmış durumda.

U.S. Marshals’ın satışa çıkardığı Bitcoin’ler, kurum tarafından daha önce satın alınan Bitcoin’ler değil. İhalede satışacak Bitcoin’ler ülkede çeşitli suçlara karışan ve malvarlıklarına el konulan Theresa Tetley ve Thomas Mario Costanzo adlı 2 suçlunun ek konulan Bitcoin’leri.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Daha önce de aynı kurum 5 bin 700’ü aşkın Bitcoin’i çeşitli ihaleler aracılığıyla satışa sunmuştu ve Bitcoin’ler piyasa değerinin yüzde 20 altına yatırımcılara satılmıştı. Bu nedenle yeni düzenlenecek ihaleye de yoğun bir ilginin olacağı belirtiliyor.

Piyasa değeri 4 milyon doları aşan 660 Bitcoin için ihaleye katılacak yatırımcıların tekliflerini 3.5 milyon dolara kadar yükseltmesi bekleniyor.

BITCOIN DURGUN SEYREDİYOR

Öte yandan Bitcoin fiyatı yılbaşından itibaren önemli düzeyde bir düşüş gösterdi. Ancak fiyatlar yaklaşık 2 aydır 7 bin ila 5.900 dolar arasında seyretmeyi sürdürüyor. Uzmanlar yılbaşına doğru fiyatların yeniden 7 bin doların üzerine çıkmasını beklese de, birçok yatırımcıya göre Bitcoin’in hayaller kurduran fiyatlarına ulaşmak artık çok zor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bitcoin Gold Nedir?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir