Bitcoin Efsanesinin Sonuna Mı Geliniyor?

Bitcoin Efsanesinin Sonuna Mı Geliniyor? hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Bitcoin Efsanesinin Sonuna Mı Geliniyor? ile benzer konular hakkında bilgi almak için Kripto Para kategorimize göz atabilirsiniz.

Geçtiğimiz yılın başından itibaren gündemde yeri hiç düşmeyen Bitcoin, son 8 aydır ise yatırımcısına milyarlarda dolar kaybettirdi. Bitcoin, son 1 haftada ise yüzde 30 civarında düşerek, adeta eridi.

Kripto paralar arasındaki tek düşüş ise Bitcoin de değil, neredeyse tüm kripto paralar son 8-9 aydır sürekli düşüş eğilimi gösteriyor. Son 8 ayda Bitcoin; 15 bin dolardan 4 bin 400 dolara, Ripple; 2,5 dolardan 46 cente, Ethereum; 1111 dolardan 135 dolara kadar geriledi. Üstelik diğer kripto paralarda ise düşüş oranı yüzde 90’a kadar ulaştı.

[affiliate_news id=”8403″]

DÜŞÜŞ SÜREBİLİR

Bitcoin üzerine önemli değerlendirmeler ise yayınlanmaya devam ediyor. Birçok uluslararası analiz şirketi, Bitcoin için yıl sonu hedefini yüzde 50 – 60 oranında düşürdü.

Forbes’e konuşan Altcoin Thoreau lakaplı kripto para analisti, 2017 yılının Aralık ayından itibaren düşen Bitcoin’deki düşüşün sürmesini beklediğini ifade etti. Son ayı piyasasının 600 gün sürdüğünü belirten Thoreau, mevcut ayı piyasasının ise henüz yolun yarısında olduğunu söyledi.

HİSSELER DÜŞÜYOR

Bitcoin ve diğer kripto paralardaki düşüş en çok borsada kripto para ile ilgili hisseleri vurdu. Bitcoin ile ilgili olarak faaliyet gösteren Japonya ve Güney Kore’deki birçok şirketteki hisse senedi düşüşü yüzde 40’ı aştı.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Bitcoin Efsanesinin Sonuna Mı Geliniyor? hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!