TOKİ’den İndirim Kampanyası

TOKİ’den İndirim Kampanyası hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

TOKİ’den İndirim Kampanyası ile benzer konular hakkında bilgi almak için Ekonomi kategorimize göz atabilirsiniz.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) evlerinin tapusunu erken almak isteyenler için yeni bir indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında, evlerinin taksitlerini erkenden kapatmak isteyen ev sahiplerine yüzde 24 indirim fırsatı sağlanıyor.

Her yıl TOKİ, taksit ile satın aldıkları evlerinin tapularını erken almak isteyenler için bir indirim kampanyası başlatıyor. Bu yıl ise talepler nedeniyle kampanya sayısı 2’ye çıkartıldı. Yeni açılan kampanya doğrultusunda, evlerinin tapusunu erken almak isteyenler için 19 Ekim 2018’e kadar başvuru yapmaları durumunda yüzde 24 indirim sağlanacak.

TOKİ’den konut alanlar bu kampanyadan faydalanmak için evlerinin geri kalan tüm borcunu kapatmak zorunda olmayacak, TOKİ, indirim kampanyasından faydalanmak için evin kalan tutarının en az yüzde 25’inin toplu bir şekilde ödenmesinin yeterli olduğunu duyurdu.

TOKİ’nin yeni hazırladığı kampanyadan yaklaşık 200 bin konut sahibi faydalanabilecek. Kampanyadan 12 aydan kısa süreli vadesi kalmış konut sahipleri ve 2017 yılının Haziran ayından sonra yapılmış satışlar faydalanamayacak.

TOKİ’nin gelecek yıl ise Mart – Nisan aylarında yeni bir kampanya düzenlemesi bekleniyor.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

TOKİ’den İndirim Kampanyası hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!