1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Ripple’de Ciddi Yükseliş Yaşanıyor? İşte Nedeni

Ripple’de Ciddi Yükseliş Yaşanıyor? İşte Nedeni
0

Bitcoin’de yaşanan sert düşüş sonrasında, kripto para yatırımcıları alt coinlere yönelimini sürdürüyor. Özellikle Ethereum ve Ripple’de ciddi alımlar yapan yatırımcıları sevindiren gelişme ise Ripple’de (XRP) yaşandı. Ripple son son 5 günde değerini 3’e katlayarak yatırımcılarına önemli düzeyde kar bıraktı.

En çok talep gören alt coinlerden Ripple’de son 5 günde yaşanan ciddi yükseliş Türkiye’de de karşılık buldu. Türkiye’de kripto paraların ana borsaları BTCTürk, Koineks ve SistemKoin’de Ripple’deki hacim son 2 günde 21 milyon doları aştı. Birçok Türk yatırımcı Ripple’deki yükselişin devam etmesini bekleyerek, yatırımlarını artırdı.

NEDEN YÜKSELİYOR?

Alt coin Ripple’de yaşanan yükselişin genel nedeni ise Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük bankalarından biri olan PNC’nin yurt dışı havalaler için Ripple’yi kullanmaya karar vermesi. xRapid adlı transfer sistemi ile yakında Ripple altyapısı ile uluslararası ödemeler yapılabilecek.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Ripple’deki bir diğer yükseliş nedeni ise Japonya’da yaşanan talep patlaması. Ülkede Ripple’ye olan yoğun ilgi, Japon Yeni ile alımların katlanarak artması ile görülebiliyor.

ETHEREUM’U GEÇTİ

Bitcoin’den sonra piyasa değeri bakımından 2’nci sırada uzun yıllardır Ethereum yer alıyor. Ancak Ripple’de yaşanan yükseliş sonrasında, Ethereum piyasa değeri bakımından Ripple’nin gerisine düştü.

HERKES RIPPLE’İ ARIYOR

ripple-xrp

Google’nin arama verilerini derleyen Trends servisinden alınan bilgilere göre, son 1 haftada Ripple’ye yönelik yapılan aramalar 4 katına kadar yükseldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Dev Rehber: Bitcoin'den Para Kazanma
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap