1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi

Bitcoin’de 1,850 Dolar Tahmini

Bitcoin’de 1,850 Dolar Tahmini
0

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında 3 bin 100 dolara kadar düşen dünyanın en önemli kripto para birimi Bitcoin, aradan geçen birkaç ay içerisinde yeniden 4 bin dolara yakın direncini test etti. Ancak uzun bir süredir 4 bin dolar civarında seyreden Bitcoin için kötü yorumlar gelmeye devam ediyor.

Piyasada “Bleeding Crypto” olarak bilinen ünlü Bitcoin analisti, Bitcoin için halen 1,850 Dolarlık tahmininin bulunduğunu belirtti.

Bitcoin için halen kötü günlerin gelmediğini belirten “Bleeding Crypto“, verdiği röportajda Bitcoin’in önce 3,200 Dolar, ardından 2,450 Dolar ve son olarak da 1,850 Dolara kadar düşebileceğini değerlendirdi.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

BITCOIN DİBİ GÖRMEDİ

Princeton üniversitesi mezunu önde gelen bir kripto para analisti ve ekonomisti olan Murad Mahmudov, Bitcoin ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. “Bitcoin henüz dibi görmedi” diyen Mahmudov, Bitcoin’in uzun vadede 2 bin 400 dolara kadar düşebileceğini belirtti.

Ünlü analist, Bitcoin dışında Ether, EOS ve XRP’nin de büyük oranda değerinin üzerinde olduğunu iddia etti. Mahmudov, Bitcoin’den sonra Ether, EOS ve XRP’nin de düşüş eğilimine gireceğini belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bu Sorulara Cevap Verenler Apple'de Çalışabilir!
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap