Fortnite Para Kazanma! Günlük 3.840 TL Kazanın!
  1. Anasayfa
  2. İnternetten Para Kazanmak

Fortnite Para Kazanma! Günlük 3.840 TL Kazanın!

0

Son dönemin en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan Fortnite aracılığıyla saatlik 160, günlük 3 bin 840 TL’e kadar para kazanma şansınız var.

Öncelikle Fortnite, 2018 yılı ile birlikte inanılmaz bir yükseliş grafiğine sahip, anlık 3-4 milyon oyuncuya ulaşan bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda genel olarak bir alana paraşüt ile iniyor ve bu alanda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyunu sadece en son hayatta kalan kişi kazanabiliyor. Epic Games‘e ait olan Fortnite oyunu Türkçe olarak da oynanabilmektedir. Oyunu indirmek için ücret ödemenize gerek yok, Fortnite tamamen ücretsiz olarak indirilmeye açık. Oyunun ayrıca son dönemin en çok bağımlılık yapan oyunlarından biri olduğunu söylemek gerekiyor, Türkiye’de son dönemde internet cafelerde en çok oynanan oyun olarak da dikkat çekiyor.

PC, PlayStation4, Xbox One ve Mac‘de oynanabilir durumda olan Fortnite’den para kazanmanın yeni bir yolu var. Bu yol aracılığıyla saatlik 160 liraya kadar gelir kazanabiliyorsunuz. Ancak bu yöntem için kesinlikle İngilizce bilmeniz gerekiyor, aksi takdirde bu denli yüksek kazanç elde edemezsiniz.

OYUNU ÖĞRENME


Fortnite hakkında bilginiz yoksa öncelikle Epic Games‘e giriş yaparak ücretsiz olarak 100 MB boyutundaki oyunu indirebilirsiniz. Bu tür oyunları makale üzerinden öğrenme şansınız yok, hızlı bir giriş yapmak istiyorsanız Youtube’de yer alan GamePlay – Oynanış videolarına göz atmanızı öneririz.

PARA KAZANMA

Fortnite’de para kazanmanın birkaç yolu var, öncelikli olarak her oyun kazandığınızda bazı parça – kutu gibi maddi değeri olan metalara sahip olabiliyorsunuz. Her parça – kutu’nun maddi değeri farklıdır, ancak genellikle değerli malzemeler çok nadir olarak çıkmaktadır. Bizim asıl olarak belirtmek istediğimiz konu ise, Fortnite’ye yönelik açılan yeni bir para kazanma sitesi.

Fortnite’de bir uzman seviyesine gelmeyi başarırsanız ki, bu aylar alacaktır; Bu bilginizi ve yeteneğinizi başka oyunculara aktarak para kazanabilirsiniz. Üstelik saatte 160, günde 3 bin 840 liraya kadar kazanç fırsatınız var. Eğer profesyonel bir oyuncu olmayı başarırsanız ve İngilizce biliyorsanız bu kazanca rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

İngiliz merkezli Bidvine adlı platform, uzman Fortnite oyuncularının düzenlediği kurslar için ciddi ödemeler yapıyor. Platforma dahil olabilmek için 25 Fortnite oyununda 1’nci olmanız gerekiyor. Ardından siteye üye olarak kurs oluşturma hakkına sahip oluyorsunuz. Kayıt olmak için Bidvine Onboarding bölümüne giriş yapın, ardından karşınıza gelen arama bölümünden “Pro Fortnite Buddies“‘i seçip ve kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Para kazandıran başka oyunlar arıyorsanız eğer, mutlaka PARA KAZANDIRAN 17 OYUN rehberimize mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir