Otoparlat Susuz Araç Yıkama Bayilik
  1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Otoparlat Susuz Araç Yıkama Bayilik

0

Türkiye’de araç sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Avrupa’nın bu konuda en iyi ülkesi olan Türkiye’de araç yıkama sektörü de gün geçtikçe potansiyelini artırıyor. Araç yıkama sektöründe birçok firma franchise veriyor, bunlardan biri de Otoparlat.

Henüz tek bir şubesi bulunan Otoparlat, son dönemin trend eğilimi olan ‘susuz araç yıkama’ üzerine bayilik veriyor. Firmanın diğer araç yıkama firmalarından farkı ise yerinde hizmet sağlaması. Müşteriler cep telefonlarına yükleyebilecekleri uygulamada birkaç tık ile araçlarının yerini belirtiyor ve bu bildirim bölgedeki Otoparlat bayisine gönderiliyor. Bayi personeli de aracın anahtarını teslim alarak yerinde temizlik hizmeti sağlıyor.

Serveline Oto Bakım tarafından ortaya çıkarılan Otopartlat, kısa sürede 10 bayilik hedefine ulaşmayı planlıyor. Firma, bayilik almak isteyen girişimcilerden 40 bin liralık bayilik bedeli talep ediyor. Bu tutarı karşılayabilecek girişimcilere Otoparlat bayiliği sağlanıyor. 40 bin lira içerisinde yer alan 21 bin lira ise isim hakkı bedeli olarak talep ediliyor.

Otoparlat’ın en büyük dezavantajı ise gelirden istenen pay. Bölgeden bölgeye değişmek üzere, bayilerin gelirinden yüzde 30-40 civarında komisyon talep ediliyor.

İLETİŞİM

Adres: : Kültür Mahallesi Yaprak Sokak No: 10/D Beşiktaş/İstanbul
Telefon: 0 (850) 215 08 33

İlginizi Çekebilir