Kahve Deryası Bayilik

Kahve Deryası Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Kahve Deryası Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye genelinde 64 noktada bulunan Kahve Deryası, Türkiye’nin tamamında ve birçok ülkede büyüme adımlarını hızlandırmak amacıyla bayilik vermeyi sürdürüyor. Kahve sektörünün son dönemde adı en çok ön plana çıkan markalar arasında yer alan Kahve Deryası, Yurt içinde Ege’de 40, Marmara’da 16, Güneydoğu Anadolu’da 1, Akdeniz’de 3, Doğu Anadolu’da 3 ve Karadeniz’de 1 bayiliğe sahip. Yurt dışında ise Hollanda’da 1 ve Azerbaycan’da 1 bayiliği bulunan firma, kısa zamanda birçok Avrupa ve Ortadoğu ülkesine de açılmayı planlıyor.

KAHVE DERYASI BAYİLİK

Kahve Deryası’ndan bayilik alabilmek için ortalama 350 bin liralık yatırım bütçesine sahip olmanız gerekiyor. Firma aylık hasılat üzerinden %3 royalty fee bedeli alıyor. Bayilik projesini tamamen Kahve Deryası yürütüyor. Anahtar teslim şekilde çalışıyor. Çalışacak olan tüm barista ve servis personeline eğitimler Kahve Deryası Eğitmenleri tarafından veriliyor.

Kahve Deryası’na ilk olarak lokasyon için değerlendirme talebinde bulunuyor. Fizibilite çalışmalarının ardından bayilik başvurusuna geçilebiliyor. AVM’ler ve ana cadde üzerindeki lokasyonlar bu kapsamda olumlu değerlendirmeye tabii tutuluyor.

İLETİŞİM

Adres: Aydın Mah. 4328 Sokak No:19A/A Karabağlar İZMİR
Telefon: 0 (232) 388 10 13

Kahve Deryası Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın