Girişimcilik Vakfı Fellow 2019 Başvuruları Başladı

Girişimcilik Vakfı Fellow 2019 Başvuruları Başladı hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Girişimcilik Vakfı Fellow 2019 Başvuruları Başladı ile benzer konular hakkında bilgi almak için Girişimcilik kategorimize göz atabilirsiniz.

5 yıl önce kurulan Türkiye Girişimcilik Vakfı (Girvak) girişimciliği geliştirmek ve gençler arasındaki popülaritesini artırmak amacıyla Fellow 2019 programına başvuruları almaya başladı. Program kapsamında başvuruları kabul edilen girişimcilere her ay 500 TL burs, öncü girişimciler ile tanışma ve projelerde yer alma fırsatı elde edecek.

Türkiye’nin girişimcilik alanındaki en önemli desteklerin sağlandığı vakıflar arasında yer alan Girvak tarafından hazırlanan Fellow 2019 programına başvurular 25 Haziran 2019 tarihine kadar alınmaya devam edecek. Girişimcilik potansiyelinin yüksek olduğunu gösterebilecek gençler program kapsamında 500 TL Burs, rol modeller ile tanışma ve girişimcilik projelerinde yer alma şansı elde edecek.

Programa katılmak isteyen gençler http://gvfellowprogrami.com ‘a kayıt olarak başvuru yapabilecek.

Ana Sponsoru İş Bankası olan Girvak’ın Fellow programının sponsorları ise Boeing, TSKB, Airties, Allianz, Ünlü Co, Troy, BKM ve Kollektif House.

PROGRAMA KABUL EDİLMEK ve SONRASI

  1. Her iki ayda bir FellowUp’larda, Fellow’lar ilham verici girişimci hikayelerini dinliyorlar. Başka hiçbir yerde öğrenemeyecekleri detayları dinledikleri FellowUp’lara katılım zorunlu.
  2. İlhamı network ile birleştirmek girişimciliğin altın kurallarından biri. Fellow’lar program süresince katıldıkları etkinlikler ve tanıştıkları kişiler sayesinde global bir networkün parçası haline geliyorlar.
  3. Fikirlere değil, insana yatırım yapılıyor. Fellow Programı ile Fellow’lar programa katılımlarını ve kişisel gelişimlerini desteklemek için 12 ay boyunca 500 TL burs alıyor.
  4. Fellow Programı’ndaki etkinliklerin birçoğuna katılım zorunlu. Fellow’ların FellowUp etkinliklerine sadece 1 katılmama hakkı var, sonrasında Yönetim Kurulu kararı ile program dışında kalıyorlar.
  5. Fellow Programı’na seçilen üniversite öğrencileri hem programdan aldıkları ilhamı çoğaltmak hem de çarpan etkisi ile girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak için üniversitelerinde girişimcilik etkinlikleri düzenliyorlar.
  6. Fellow’larımız Giveback kültürünün bir aşaması olarak katıldıkları her etkinlikten ve kendi deneyimlerinden yılda en az 3 blog yazısı yazıyorlar.
İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Girişimcilik Vakfı Fellow 2019 Başvuruları Başladı hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!