1. Anasayfa
  2. Girişimcilik

Girişimcilik Vakfı Fellow 2019 Başvuruları Başladı

Girişimcilik Vakfı Fellow 2019 Başvuruları Başladı
0

5 yıl önce kurulan Türkiye Girişimcilik Vakfı (Girvak) girişimciliği geliştirmek ve gençler arasındaki popülaritesini artırmak amacıyla Fellow 2019 programına başvuruları almaya başladı. Program kapsamında başvuruları kabul edilen girişimcilere her ay 500 TL burs, öncü girişimciler ile tanışma ve projelerde yer alma fırsatı elde edecek.

Türkiye’nin girişimcilik alanındaki en önemli desteklerin sağlandığı vakıflar arasında yer alan Girvak tarafından hazırlanan Fellow 2019 programına başvurular 25 Haziran 2019 tarihine kadar alınmaya devam edecek. Girişimcilik potansiyelinin yüksek olduğunu gösterebilecek gençler program kapsamında 500 TL Burs, rol modeller ile tanışma ve girişimcilik projelerinde yer alma şansı elde edecek.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Programa katılmak isteyen gençler http://gvfellowprogrami.com ‘a kayıt olarak başvuru yapabilecek.

Ana Sponsoru İş Bankası olan Girvak’ın Fellow programının sponsorları ise Boeing, TSKB, Airties, Allianz, Ünlü Co, Troy, BKM ve Kollektif House.

PROGRAMA KABUL EDİLMEK ve SONRASI

  1. Her iki ayda bir FellowUp’larda, Fellow’lar ilham verici girişimci hikayelerini dinliyorlar. Başka hiçbir yerde öğrenemeyecekleri detayları dinledikleri FellowUp’lara katılım zorunlu.
  2. İlhamı network ile birleştirmek girişimciliğin altın kurallarından biri. Fellow’lar program süresince katıldıkları etkinlikler ve tanıştıkları kişiler sayesinde global bir networkün parçası haline geliyorlar.
  3. Fikirlere değil, insana yatırım yapılıyor. Fellow Programı ile Fellow’lar programa katılımlarını ve kişisel gelişimlerini desteklemek için 12 ay boyunca 500 TL burs alıyor.
  4. Fellow Programı’ndaki etkinliklerin birçoğuna katılım zorunlu. Fellow’ların FellowUp etkinliklerine sadece 1 katılmama hakkı var, sonrasında Yönetim Kurulu kararı ile program dışında kalıyorlar.
  5. Fellow Programı’na seçilen üniversite öğrencileri hem programdan aldıkları ilhamı çoğaltmak hem de çarpan etkisi ile girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak için üniversitelerinde girişimcilik etkinlikleri düzenliyorlar.
  6. Fellow’larımız Giveback kültürünün bir aşaması olarak katıldıkları her etkinlikten ve kendi deneyimlerinden yılda en az 3 blog yazısı yazıyorlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kar Marjı Yüksek 14 Ticaret Ürün Fikirleri

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir