1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Deichmann Bayilik

Deichmann Bayilik
0

100 yılı aşkındır ayakkabı sektörünün tanınan markalarından biri olan Deichmann’ın bayilik – franchise şartları birçok yatırımcı tarafından merak ediliyor. Dünyanın 26 ülkesinde, 3 bin 900’e yakın ayakkabı mağazasına sahip marka, genişleme kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Ancak Deichmann, farklı yatırımcı veya girişimcilere kesinlikle bayilik vermiyor, bunun yerine yalnızca lokasyon taleplerini değerlendiriyor.

1913 yılında kurulan Alman ayakkabı markası Deichmann, Türkiye’ye de 2006 yılında giriş yaptı. Kısa sürede Türkiye’nin 47 şehrine mağaza açan firma, günlük 6 milyonun üzerinde ayakkabı satışına ulaştı. Türkiye’de bini aşkın personeli bulunan Deichmann, 2020 yılına kadar mağaza sayısını 250’ye çıkartmayı planlıyor. Ancak Deichmann, dünyanın hiçbir bölgesinde bayilik – franchise sistemiyle çalışmıyor, mağazaların tamamı şirket bünyesinde kuruluyor.

Türkiye’ye büyük önem veren Alman ayakkabı markası Deichmann, Türkiye’de en çok lokasyon taleplerini dikkate alıyor. Eğer sizin de Deichmann’a uygun bir lokasyonda mağaza önerileriniz varsa, bu mağazanın kiralanması konusunda talepte bulunabiliyorsunuz. Firma yetkilileri gerekli fizibilite çalışması sonrasında olumlu geri dönüş sağlayabiliyor. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu, 400 ila 600 metrekare arası mağazalara ilgi duyan Deichmann, şu ana kadar Türkiye’ye 200 milyon doların üzerinde yatırım ayırdı.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Deichmann İletişim

Adres: 19 Mayıs Caddesi No.3 Golden Plaza Kat.6 34371 Şişli – İstanbul
Telefon: 0212 373 70 00

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Heros Pizza Bayilik
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir