Heros Pizza Bayilik

Heros Pizza Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Heros Pizza Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Karlı İşler kategorimize göz atabilirsiniz.

En çok tercih edilen bayilik fikirleri arasında yer alan Pizza sektörünün yeni oyuncularından Heros Pizza bayilik veriyor.

2016 yılından itibaren sektörde bulunan Heros Pizza, 40 çalışanı ile 10 şubeye sahiptir. Ülkenin genellikle Batısında yer alan franchiseleri ile hizmet veren Heros Pizza, bayi sayısını artırmak ve müşterilere daha yakın olabilmek amacıyla bayilik vermeyi sürdürüyor.

Bir Heros Pizza bayiliği almak için gerekli sermaye rakamı ise 150 bin lira. Bu tutara sahip olan girişimci ve yatırımcılar firma ile iletişime geçerek bayilik fırsatları hakkında bilgi alabiliyor. Firma 2020 yılı içerisinde 50 bayi hedefine ulaşmayı planlıyor.

Ortalama olarak firmanın bir şubesi 30 günde kurulabiliyor. Ana firmanın çatısı altında alınan destekler ile birlikte şube kurulumuyla Personel, Eğitim, Proje, Pazarlama, Yer Seçimi, Bölge Koruması ve Ortak Reklam destekleri de sağlanmaktadır.

Firmanın bayileri için yatırımın geri dönüş süresi ise ortalama 20 ay olarak belirtiliyor.

HEROS PİZZA İLETİŞİM

Adres: Gürpınar Mahallesi Mümin Ağa Sokak No:24 34528 Beylikdüzü/İstanbul
Telefon: 0212 880 8999

BAYİLİK VEREN PİZZA FİRMALARI

Heros Pizza Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın