PizzaLazza Bayilik

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak > PizzaLazza Bayilik

Turgut Aydın Holding’e ait olan PizzaLazza, Türkiye’de büyüme adımlarını hızlandırmak amacıyla bayilik vermeyi sürdürüyor. 2014 yılında kurulan PizzaLazza, günümüzde 33 şubesi ile müşterilerine hizmet sağlıyor. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde 400 şubeye ulaşmayı planlayan Pizza Lazza, ortalama 100 bin Dolar yatırım sermayesi bulunan yatırımcılara franchise veriyor.

Yüzde 100 yerli pizza ürünleri ile Türkiye’nin 1 numarası olmak için çalışmalarını sürdüren PizzaLazza, minimum 100 m2 – maksimum 120 m2 aralığındaki dükkanlar için bayilik veriyor. Cadde dükkanları ve AVM’lere bayilik veren firma, 2019 yılına kadar da bayilik bedeli talep etmiyor. Bayilikler, profesyonel bir ekip tarafından anahtar teslim olarak kuruluyor. Tedarik ağı da yine firma tarafından sağlanıyor.

PizzaLazza’dan bayilik alabilmek için ortalama 100 bin Dolar yatırım sermayesine ihtiyaç duyuluyor. Firmanın bir şubesi yaklaşık 3 haftada kuruluyor. Aylık olarak kardan yüzde 6 pay alınıyor. Firma, pazarlama, eğitim ve proje destekleri de sağlıyor.

İLETİŞİM

Adres: Saray Mahallesi, Ahmet Tevfik İleri Cad. Müge Ergenç İş Merkezi No:9/8 Ümraniye / İstanbul
Mail:  info@pizzalazza.com.tr

BAYİLİK VEREN PİZZA FİRMALARI

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

PizzaLazza Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın