1. Ana Sayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2023 - Franchise

Makarna’s Bayilik

Makarna’s Bayilik
0

Farklı bir konsept ile makarna sevenlere ulaşan Makarna’s, Türkiye’nin birçok bölgesine erişebilmek ve şirketin gelişimini sürdürebilmek amacıyla bayilik veriyor. 4 farklı konsept ile bayilik seçenekleri sunan Makarna’s’ın ortalama bayilik yatırım sermayesi ise 60 bin lira.

Çeşitli makarnalar, Boodle, Mantı, Fajita, Frapler, kızartmalar, pizza çeşitleri ve salatalar ile donatılmış eşsiz bir menüye sahip bir restoran zinciri olan Makarna’s, şu anda 4 bayiliği ile müşterilerine hizmet sağlıyor. Kısa sürede bayilik sayısını 30’a çıkartmayı planlayan marka, AVM ve cadde mağazalarına bayilik seçenekleri sunuyor.

makarnas bayi

MİNİ

Makarna’s’ın en küçük bayilik konsepti. Menüde 12 farklı makarna, salata ve içecek çeşitleri yer alıyor. İşlek caddeler ve AVM’ler için tercih edilebiliyor. Minimum 30 metrekare alan gerekiyor.

MAXI

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

AVM ve cadde mağazalarında minimum 60 metrekare alanlara sahip dükkanlar için tercih edilebilecek bir bayilik konsepti. Menüde 14 farklı makarna, salatalar, içecekler, tatlılar ve tava lezzetleri yer alıyor.

GURME

Minimum 120 metrekare alana sahip dükkanlar için tercih edilebilecek profesyonel bayilik seçeneği. 70’e yakın farklı lezzete sahip bir menü seçeneği sunuluyor. Mutfakta çalışacak şefler özel eğitimden geçiriliyor.

EXPRESS

Makarna’s’ın henüz yeni hazırladığı bir bayilik konsepti. Genel olarak mobil çalışacak ve paket servis yapacak işletmeler için uygun. Metrekare sınırlaması yok.

BAYİLİK

Firmanın bir bayiliği ortalama 1 ayda kuruluyor. Her ay veya her yıl gelirden yüzde 3 pay alınıyor. Menülerde yer alan ürünler için ortalama kar marjı ise yüzde 50 civarında bulunuyor. Firma, yatırım geri dönüş süresi olarak 8 ayı işaret ediyor.

İLETİŞİM

Adres: Ritim İstanbul A1 Blok No: 375 Maltepe İstanbul
Telefon: 0850 303 1022

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Sporseverler İçin Harika 8 İş Fikri

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap