Kapat

Baba Döner Bayilik ve Franchise

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Baba Döner Bayilik ve Franchise

Türkiye’nin önemli döner bayiliği veren şirketlerinden biri olan Baba Döner uygun sermaye koşullarıyla bayilik ve franchise veriyor. 1996 yılından itibaren döner bayiliği veren Baba Döner’in bayilik şartları düşündüğünüz kadar zor değil.

Günlük olarak üretilen ve şubelere gönderilen leziz dönerleri sunan ve bu konuda harika bir bayilik ağı kuran Baba Döner, halihazırda 200’e yakın çalışana sahip. Toplam 25 bayiliği bulunan Baba Döner, son 1 yılda 15’e yakın yeni şube açtı. Franchising konusunda girişimcilere ve yeni şube kurmak isteyenlere kolaylık sunan şirket, 3 farklı şirket konsept ile bayilik desteği sağlıyor.

Baba Döner’den bayilik almak isteyenler bu 3 farklı konseptten birini seçmek durunda kalıyor. Şirket restaurantlardan minimum 100 metrekare, Alışveriş Merkezleri’nden minimum 60 metrekare ve yürüyüş yollarından da en az 60 metrekare dükkan alanı talep ediyor. Baba Döner’in bayiliği için 50 bin lira sermaye talep ediliyor.

BABA DÖNER FRANCHISING KOŞULLARI:

 • Girişimci bir ruha sahip olmak
 • Geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmuş olmak
 • Zamanının büyük bölümünü bu işe adamak
 • Gerekli yatırım ve finans kaynaklarına sahip olmak

BABA DÖNER FRANCHISING VERME SÜRECİNDE TALEP EDİLENLER:

 • Ön başvuru formunun doldurulması
 • Ön başvuru formunun ardından yüzyüze görüşme gerçekleştirilmesi
 • Fizibilite çalışması
 • Sözleşme başvuru bedelinin Baba Döner hesabına yatırılması
 • Mimari Projenin hazırlanması
 • Personel Alımı ve Eğitiminin gerçekleştirilmesi

BABA DÖNER’İN ÜRÜNLERİ
Çok farklı lezzetlerde dönerler sunan şirketin bu konuda ciddi manada sektörün öncüleri arasında olduğunu belirtelim. Şirket Special Baba Döner, Tandır Döner, Kaşarlı Dürüm, Porsiyon Baba Döner, Tavuk Dürüm, Pilav Üstü Baba Döner ve Ekmek Arası Baba Döner seçenekleri ile müşterilerini ciddi anlamda cezbediyor.

Baba Döner’e bayilik başvurusu yapmak için http://babadoner.com.tr/170-2/ sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Baba Döner’e yaptığınız ön başvuru kabul edilirse eğer süreç yaklaşık olarak 15 gün sürüyor. Bu sürede şirket size her konuda profesyonel destek veriyor. Minimum 50 bin lira giriş bedeli isteyen şirketin şubeleri ortalama olarak 80 bin liraya kuruluyor. Şirket raporlarında yer alan bilgilere göre, ortalama olarak yaptığınız yatırımın bedeli 6 ila 12 ay arasında gerçekleşiyor.

“Baba Döner Bayilik ve Franchise” üzerine 1 yorum

 1. kenan yılmaz says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir