Tchibo Bayilik – Franchise
  1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Tchibo Bayilik – Franchise

0

Merkezi Almanya’da bulunan ünlü kahve üreticisi Tchibo, günümüzde dünya çapında binden fazla mağazaya sahiptir. Bu mağazalar yılda milyonlarca insan tarafından tercih ediliyor. Türkiye’de de 60’ı aşkın şubesi bulunan Tchibo’nun bayilik – franchise süreci ise tüm yatırımcı ve girişimciler tarafından merak ediliyor. Ancak kötü haberimiz var.

Türkiye’de en hızlı büyüyen kahve satıcıları arasında yer alan Tchibo, tüm bayiliklerini merkezden açmaktadır. Dünya genelinde bu politika ile büten Tchibo, yatırımcı ve girişimcilere franchise vermiyor. Şubelerini merkezden bir müdür atayarak kuran Tchibo bu kapsamda büyüme politikasını kendi yönetiyor.

ALTERNATİFLER

Türkiye’de ve Avrupa’da son dönemde kahve satıcıları çok önemli cirolar elde etmeye başladı. Sektör hızla büyümeye devam ediyor. Eğer kendi markanız ile bir cafe açarak yola koyulmayı planlıyorsanız, sıfırdan başlamak üzere Cafe Açmak adlı rehberimizde tüm ayrıntıları bulabilirsiniz. Ya da daha fazla sermayeniz ile birlikte bayilik alarak daha hızlı giriş yapmak istiyorsanız Bayilik Veren Cafeler Listesi‘ne göz atmanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir