Kapat

Halk Ekmek Bayiliği ve Kar Marjı | Ne Kadar Kazandırır?

Anasayfa Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise Halk Ekmek Bayiliği ve Kar Marjı | Ne Kadar Kazandırır?

Halk Ekmek bayiliği alarak kısa vadede karlı bir iş koluna giriş yapabilirsiniz.

Halk Ekmek ülkemizde ucuz ekmek ve un mamullerinin bulunabileceği en önemli noktalardan biri. Halk Ekmek ayrıca bayilik alınabilen bir iş kolu olması nedeniyle yatırımcıların da dikkatini çekiyor.

Güzel bir dükkan açmak istiyorsanız sizlere Halk Ekmek Bayilik için girişim başlatmanızı tavsiye ediyoruz. Ortalama bir Halk Ekmek Bayiliği’nin kar marjı gerçekten tatmin edici seviyede bulunuyor. Halk Ekmek Bayiliği ne kadar kazandırır sorusuna ise en net cevap, bölgenin gelir durumu ve potansiyel nüfus sayısı olarak gösterilebilir. Eğer ortalama bir gelir durumuna sahip bir ilçede bulunuyorsanız Halk Ekmek Bayiliği’nden aylık 5-6 bin lira kar elde edebiliyorsunuz.

HALK EKMEK NEDİR

Halk ekmek genellikle bir çok şehirde belediyeler tarafından hazırlanan ekmeklerin satıldığı noktalara verilen isimdir. Birçok belediye halk ekmek satarak şehirde yaşayan dar gelirli insanlara ucuz fiyattan ekmek ve un mamullerini ulaştırmaktadır. Halk ekmekte fiyatlar, fırınlara göre genellikle yüzde 40 daha ucuzdur.

Halk ekmeğin en büyük avantajı ucuz olmasıdır. Ucuz olması dışında halk ekmekler belediyeler tarafından üretildiği için sıklıkla denetlenmektedir. Bu nedenle halk ekmekler hangi şehirde olursa olsun çok tüketilir.

HALK EKMEK BAYİLİĞİ NASIL ALINIR

Halk ekmek bayiliği almak için şehrinizde bulunan belediyeye başvurmanız gerekmektedir. Aşağıda da halk ekmek konusunda bilgiler veren bazı belediyelerin Halk Ekmek Bürosu iletişim bilgileri yer almaktadır. Halk Ekmek bayiliği almak için gerekli şartlar ise şu şekilde:

 1. İkametgah belgesi
 2. Nüfus cüzdanı
 3. Gelir Belgesi
 4. Vergi belgeleri
 5. Adli sicil kaydı

Bu belgeler ile ilinizde veya ilçenizde bulunan belediyeye başvurduğunuz takdirde eğer belediyenizin Halk Ekmek hizmeti varsa, bayilik için ek şartlar sunulacaktır. Örneğin bazı belediyeler halk ekmek bayiliği için sermayenizin yeterli olup olmadığına dair banka bilgilerinizi talep edebilir. Bu nedenle belgeleri hazırlamadan önce de bulunduğunuz il veya ilçenin belediyesine gidip şartları öğrenmeniz daha mantıklı olacak.

HALK EKMEK BÜFESİ BAYİLİĞİ

Halk Ekmek veren belediyelerin bir de Halk Ekmek Büfesi bayiliği bulunmaktadır. Bunun anlamı şudur: Belediye halk ekmek satmak için çeşitli büfeler kurar siz ise bu büfelerin işletme hakkını satın alırsınız. Bu durumda her ay belediyeye kira verirsiniz ve hazır bir büfeniz olur. Bu tür büfelerin kirası ise çok yüksek değildir. Ortalama olarak yerine göre değişiklik gösterebilecek şekilde 1 ila 3 bin lira arasında olur.

HALK EKMEK VEREN BELEDİYELER

Halk ekmek bürosu bulunan belediyeler ve belediyelerin halk ekmek ofisi ile iletişime geçmek isteyenler için iletişim bilgileri:

İSTANBUL HALK EKMEK
Sultangazi Cebeci İşletme Müdürlüğü 0212 476 00 90 / 199 dahili
Edirnekapı İşletme Müdürlüğü 0212 635 20 81 / 666 dahili
Kartal Cevizli İşletme Müdürlüğü 0216 441 24 30 / 448 dahili

ANKARA HALK EKMEK
Macunköy Mahallesi Anadolu Bulvarı No : 13 Yenimahalle/Ankara
Telefon: 0 312 397 33 65

KONYA KARATAY HALK EKMEK
Kumköprü Mah. Büyük Kumköprü Caddesi No:211 Karatay/Konya
Telefon: 0 332 357 59 59

ANTALYA HALK EKMEK
Antalya – Alanya Yolu 17. Km.Serik Cad. No: 142 Aksu – Antalya
Telefon: 0 242 426 39 07

ÇORUM HALK EKMEK
Yeniyol Mah. Gazi Cad. No: 2 Çorum
Telefon: 0364 225 08 10

İZMİR ÇEŞME HALK EKMEK
İsmet İnönü Mahallesi 2001 Sok. No: 2 Çeşme/İzmir
Telefon: 0 232 712 66 32

ESKİŞEHİR HALK EKMEK
Yeni Bağlar Mahallesi Uludağ Sokak No:6 Tepebaşı / Eskişehir
Telefon: 0 222 320 37 70

 

“Halk Ekmek Bayiliği ve Kar Marjı | Ne Kadar Kazandırır?” üzerine 10 yorum

 1. Tolga says:
 2. xxxxx says:
 3. yunus emre kaya says:
 4. Hakan says:
 5. aslan says:
 6. MUrat says:
  • Dilek says:
 7. Bekir Atasoy says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir