Ayetek Güneş ve Rüzgar Enerjisi Bayilik

Ayetek Güneş ve Rüzgar Enerjisi Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Ayetek Güneş ve Rüzgar Enerjisi Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de en iyi solar güneş ve rüzgar enerjisi bayiliği veren firma olan Ayetek, şuanda 118 bayiye sahip önemli bir kuruluş.

2010 yılında sektöre giriş yapan Ayetek, Lisanssız rüzgar enerjisi alanındaki Alman ortaklığı ve Türkiye pazarında lider pozisyonundan sonra AYETEK güneş elektrik enerjisi yatırımları için hizmet vermeye başladı. Mayıs 2010 tarihinde faaliyetlerine başlayan AYETEK Enerji, Türkiye’nin en yeni sektörünün en eski ve deneyimli şirketleri arasında yer almaktadır.

Türkiye’nin güneş ve rüzgar enerjisi kaynaklarının en verimli ve en etkin şekilde değerlendirilmesine katkı sağlamak amacıyla kurulan ve bu iş hacmini girişimcilere bayilik vererek geliştirmeye çalışan Ayetek, bayilik vermek için sadece yatırımcılardan 50 bin liralık ürün siparişi geçmelerini istiyor. Bir şubenin kurulması için yaklaşık da 20 bin lira ihtiyaç olduğunu ifade eden Ayetek, bir yatırımcı için sadece 70 bin lira sermaye gerektiğini belirtiyor.

Ayetek’in bayilik ve franchise sistemi hakkında bilgi almak ve başvurmak için:
ADRES: Fevzi Çakmak Mh. Kenitra Sk. Atiker 2. Sanayi No: 28 AE-AD Karatay/Konya
TELEFON: +90 332 988 0332

BAYİLERE VERİLEN DESTEKLER

  • En kaliteli ve denenmiş ürünlerden oluşan tedarik ağı, üretim faaliyetleri ve depo hizmetleri uygun fiyatlara sunuluyor,
  • Sektörel bilgiler, satış, kurulum ve teknik servis başta olmak üzere birçok konuda ücretsiz eğitimler sunarak sektöre sağlam bir şekilde girmeniz sağlanıyor,
  • Müşterilerin kullanmak istedikleri cihazları sisteme girerek anında güneş enerjisi teklifi vermenizi sağlayan programa kullanım hakkı,
  • Bölgelerden gelen talepleri doğrudan bayilere yönlendirerek satış desteği sağlanması,
  • Santral kurulumlarında fizibilite çalışmaları,
  • Müşterilerin sorularını en iyi şekilde cevaplayabilmek için ücretsiz teknik destek hizmeti,
  • Standart dışı olan projelerde kurulum için elektrik ve mekanik açıdan mühendislik hesaplarında destek,
  • Bayiler arasında deneyim, bilgi paylaşımı ve yardımlaşmayı teşvik eden toplantılar.
İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Ayetek Güneş ve Rüzgar Enerjisi Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!