Turyap Bayilik Veriyor

turyap bayilik

30 yılı aşkın gayrimenkul sektör tecrübesini franchise adayları ile buluşturmayı planlayan Turyap bu açıdan bayilik alımlarını sürdürüyor. Türkiye ve dünyada toplam 320 şubesi ve 1500 deneyimli personeli ile sektörün en aktif firmaları arasında yer alan Turyap, temsilciklikler alarak sektördeki heyecanlı büyümesini sürdürmeyi planlıyor.

 • Turyap marka birikiminden faydalanabilmek için düşük ücretli bir giriş bedelinin ardından Turyap bayisi veya temsilcisi olabilirsiniz. Turyap’ın temsilcilik sistemine giriş yapıldıktan sonra, temsilcilik alınan bölgede yıllardır aktif olan bir mevcut temsilci, danışman olarak atanır. Bu sayede sistem hakkında hiç bilginiz yoksa bile bu danışman sayesinde her bilgiye anında sahip olabiliyorsunuz.
 • Turyap Temsilcileri, işe başlarken kuruluş yeri ve ofis seçimi, tabela, dış giydirme, ofis dekorasyonu, çalışanlarının organizasyonu gibi konularda Turyap’ın danışmanlığından, bilgi, teşvik ve deneyiminden yararlanırlar. En zor dönem olan kuruluşta, acemiliğin getirebileceği hatalardan uzak kalır ve hızlı ilerleme imkanı bulurlar.
 • Yeni danışmanlara emlak pazarlama, değerleme (ekspertiz), tapu ve imar bilgilerinin yanı sıra müşteriyle iletişim ve deneyimlerden oluşan önemli bilgiler aktarılıyor. Bu eğitimlerle temsilcilerin tam donanımlı olarak mesleğe başlamaları sağlanıyor. Eğitimler daha sonra da periyodik olarak devam ediyor.
 • Turyap Özel Projeler Ofisi, nitelik ve büyüklükleri nedeniyle Turyap temsilcilerinin tek başlarına üstlenemeyecekleri projeleri üstlenmek üzere oluşturulmuştur. Turyap temsilcileri, pazarlaması özel bir bilgi birikimi ve mali güç gerektiren büyük kapsamlı konut projeleri, plazalar, alışveriş merkezleri gibi yapıların pazarlamasını üstlenmek için özel projeler ofisini yardıma çağırabilirler.Ayrıca Özel Projeler Ofisi kendi üstlendiği projelerin yerel pazarlaması için bölgedeki Turyap temsilcilerini görevlendirir. Böylelikle Turyap temsilcileri, tek başlarına üstlenemeyecekleri büyüklükteki projelerin azarlamasını Turyap Genel Müdürlüğü’nün desteğiyle üstlenebilirler.
 • Turyap temsilcileri portföylerini Türkiye’nin en çok ziyaret edilen emlak sitelerinden biri olan turyap.com.tr’de ücretsiz olarak yayınlayabilir. Ayrıca, başka emlak sitelerine ayrıcalıklı üyelik koşullarından yararlanabilirler.Açılan ofis, özel bir şifreyle Turyap’ın web sitesine bağlanıyor; binlerce satılık/kiralık portföye erişimi gerçekleştiriliyor. Turyap temsilcileri, herhangi bir ildeki konut-arsa-iş yeri kayıtlarına bu site üzerinden ulaşarak müşterilerine ihtiyacı olan gayrimenkulleri sunabiliyor.
 • Turyap temsilcileri, kartvizit, kimlik kartı, yaka kartı, rozet, satılık/kiralık afişleri, sözleşme, yer gösterme belgesi ve daha bir çok malzemeyi kuruluşta ücretsiz alırlar. Ofislerini açtıkları ilk gün her şeyleri hazırdır.
 • Turyap temsilcileri, fırsat gördükleri bölgelere yeni ofisler açarak kendi zincirlerini oluşturabilirler. Bunu yaparken indirimli katılım ücretlerinden yararlanırlar.
 • Turyap ISO 9001:2008 kalite belgesine sahiptir. Bu belge, temsilcileri de içine alan tüm sistemin çalışma ve hizmet kalitesi değerlendirilerek verilmektedir. Her yeni Turyap temsilcisi bu kalite çemberinin bir halkası haline gelir.
 • Aynı bölgedeki Turyap temsilcileri periyodik olarak toplanarak bölgeye ilişkin gelişmeleri gözden geçirir, birbirlerine portföylerini anlatır, bilgi ve deneyimlerini paylaşırlar. Bu toplantılar Turyap temsilcilerinin birlikte hareket ederek yüksek satış ve kazanç rakamlarına ulaşmalarının önemli nedenlerindendir.
 • Emlak müşavirliği, tapu, imar, kıymetli evrak, sözleşme vb. bir çok alanda hukuki işlemlere taraf olmayı gerektirmektedir. Turyap temsilcileri karşılarına çıkan özellikli hukuki sorunları çözmek için Turyap’ın gayrimenkule ilişkin hukuki konularda uzman avukatlarının danışmanlığından yararlanırlar.
 • Turyap temsilcileri, ofislerinde diledikleri sayıda gayrimenkul danışmanı çalıştırarak pazarlama kadrolarını genişletebilirler. Çalıştırdıkları kişiler için Genel Müdürlüğe hiç bir bir ödemede bulunmazlar.
 • Turyap 320 temsilciliğiyle Türkiye’nin en yaygın emlak pazarlama ağıdır. Böylece temsilcilerimiz müşterilerinin Türkiye’nin herhangi bir yerine ilişkin taleplerini karşılayabilir.

TURYAP TEMSİLCİSİ / BAYİSİ OLMAK İÇİN ARANAN ŞARTLAR

 1. En az lise mezunu olmak
 2. Büyükşehirlerde en az Üniversite mezunu olmak
 3. Bilgisayar ofis programlarını kullanabiliyor olmak
 4. Adli sicil kaydının temiz olması

Bu şartları taşıyorsanız eğer, TURYAP’ın temsilciliğine başvuruda bulunabilirsiniz.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

TURYAP TEMSİLCİLİK BAŞVURU:

Adres: 19 Mayıs Caddesi, İsmet Öztürk Sokak Şişli Plaza C1 Blok Şişli 34360, İstanbul

Telefon: +90 212-373 13 00

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık