1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Tatlane Tatlı ve Kaymak Bayilik

Tatlane Tatlı ve Kaymak Bayilik
0

Ankara merkezli tatlı ve kaymak firması Tatlane, firmanın zengin menüsünü Türkiye’nin her noktasına ulaştırabilmek amacıyla bayilik veriyor. Ortalama 40 metrekarelik dükkanlar için bayilik vermeyi planlayan firma, işletmenin bir bayiliği için yatırımcılarda aradığı toplam sermaye ise 90 bin lira civarında bulunuyor.

Ankara’da bulunan üretim merkezinde 60’ı aşkın personel ile birbirinden lezzetli kadayıf, kaymak, kalburabastı, şekerpare, revani, şam tatlısı, saray lokumu, peynir helvası gibi ürünleri Tarım ve Orman Bakanlığı’nın üretim izni ve HACCP sertifikası ile üreten Tatlane, kısa sürede 200’ü aşkın bayilik hedefiyle önemli çalışmalara imza atıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Cafe Açmak İsteyenlere 11 Tavsiye

İsim hakkı bedeli olarak yalnızca 20 bin lira talep eden firma, bir bayiliğin kurulabilmesi için ise 90 bin liralık sermayenin yeterli olacağını belirtiyor. Firmanın ürünlerinde ortalama kar marjı ise yüzde 100’ün üzerinde bulunuyor.

– Bir Tatlane bayiliği ortalama 10 günde kuruluyor ve firma eğitim, reklam, pazarlama, yer seçimi gibi konularda franchiselere destek sağlıyor. Ayrıca işletmenin kurulması sırasında da Tatlane’ye bağlı olan mimari ve inşaa ekibi aracılığıyla mağazanın kurulması için profesyonel destek veriliyor.

– Firma bayi sahiplerinden reklam katılım payı, gelirden pay gibi ücretler talep etmiyor.

İLETİŞİM

Adres: Nuri Pamir Cad. No:41/C Keçiören – Ankara

Telefon: +90 542 408 6682

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

İlginizi Çekebilir
beyoğlu

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir