Naret Et Bayilik

Naret Et Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Naret Et Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

15 yılı aşkındır sektörde olmasına rağmen yeni tanınan et markalarından biri olan Naret Et, Türkiye geneline bayilik veriyor.

2002 yılında kurulan Naret Et, günümüzde önemli iş hacmi ile 50 çalışan ve 3 şubesiyle hizmet sağlıyor. Sektörde hızlı adımlar ile büyümek isteyen Naret Et Ürünleri bu kapsamda bayilik vermeye başladı. Et ürünleri, köfte, döner ve hamburger üretimi gerçekleştiren Naret Et, perakende satış yapan noktalara dağıtım yapabilecek yeterli araç ve depo imkanı bulunan bayi adayları arıyor. Eğer sektör deneyimine ve gerekli imkanları karşılayabilecek yatırım sermayesine sahipseniz, değerlendirebileceğiniz bir bayilik olan Naret Et’in tüm ürünlerinde ortalama kar marjı yüzde 15-20 civarında bulunuyor.

Ortak Reklam, bölge koruması ve eğitim desteği sağlayan Naret Et’in bayiliği alabilmek için yaklaşık 500 bin liralık yatırım sermayesi ihtiyacı doğacak.

NARET ET BAYİLİK İLETİŞİM

Adres: Yüzüncü Yıl Mahallesi Barbaros Cad. No:93/A 34204 Bağcılar / İSTANBUL
Telefon: 0212 431 60 60

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Naret Et Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!