Kapat

Fenomen Olmak İstiyorum Diyenlere 8 Altın Kural

PARAMI EN DOĞRU NASIL DEĞERLENDİRİRİM DİYE DÜŞÜNME!

KISA SÜREDE NE KADAR KAR EDEBİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!)


Sosyal medyadan para kazanmak için fenomen olmalı yada çok iyi bir fikir ile sayfalara sahip olmanız gerekiyor. Sosyal medya kullanıcıları 3-4 milyarı aşmış durumdadır. Bu kapsamda fikriniz ne olursa olsun hitap ettiğiniz bir kitleniz olacaktır. Sosyal medyada fenomen olmak istiyorum diyenler için 8 altın kuralı listeledik.

 1. YÜKSEK ÖZGÜVEN: Sosyal medyada fenomen olmak için öncelikle yüksek özgüvene sahip olmalısınız. Özgüveni olmayan hiç kimse ilgi çekmez.
 2. ELEŞTİRİLERE AÇIK OLUN: Sosyal medya fenomenleri kolay kolay kimse ile tartışmaz, takipçilerine sert yanıtlar vermez. Gizli kalmaya ve eleştirilere açık olmaya dikkat etmelisiniz.
 3. YENİLİKÇİ OLUN: Sosyal medyada beğenilerinizin artması, popüleritenizin artması için yenilikçi olmayı unutmayın. Yeni fikirler daima iş yapar ve dikkat çeker.
 4. ETKİLEYİCİ EFEKTLER VE GÖRSELLER KULLANIN: Fenomenlerin sık sık düştüğü hatalara düşmeyin. İnsanlar 1-2 megapiksel kameralar ile çekilmiş fotoğrafları beğenmez. İçeriklerinizin kaliteli olması ve özen gösterilmiş olması gerekiyor.
 5. TEK PLATFORM KULLANMAYIN: Sosyal medya fenomenleri her sosyal medya platformundan erişilebilir olmalıdır. Sadece Instagram kullanmak yerine, Facebook, Twitter, Google Plus’ta da aktif olmaya özen göstermelisiniz.
 6. GÜNCEL OLUN: Sosyal medya fenomenleri sık sık takip edilir. Takipçilerinize sık sık yeni etkileşim oluşturabilecekleri paylaşımlar vermeye özen gösterin. Her sabah bir “Merhaba” paylaşımı bile hiç yoktan iyidir!
 7. DİKKAT ÇEKİN: Arada bir pek beklenmedik paylaşımlar, cümleler kullanmaya çalışın. Dikkat çekmeyi başaramazsanız eğer yavaş yavaş fenomenliğiniz zede alabilir. Dikkat çekmek ise sizin elinizde, insanları üzmeyin, onları şaşırtın!
 8. DİĞER FENOMENLERLE İŞBİRLİĞİ: Sosyal medyada binlerce fenomen bulunur. Bu fenomenlere ulaşarak onlarla sık sık işbirliğine gidin. Bu durum onların takipçileri tarafından da tanınmanızı sağlar ve size ün katar. Bunun kazan kazan sağladığını unutmayın.

“Fenomen Olmak İstiyorum Diyenlere 8 Altın Kural” üzerine 5 yorum

 1. Derya kendirli says:
 2. komikvinetr says:
 3. Emre says:
 4. Fenomen says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir