Ev Hanımı Youtube’den Ayda 2 Bin Lira Kazanıyor

youtuber

Ev hanımından Youtube’den büyük kazanç!

Samsun’da bir çocuk sahibi ev kadını Nuran Bilik (31), ev ekonomisine katkı sağlamak amacıyla birçok fikri gözden geçirdi. Yemek yapmayı seven ve çok farklı yemekleri kısa sürede yaptığını belirten Bilik, bu yemeklerini videoya çekerek Youtube’de yayınlamaya karar verdi. Kısa sürede Youtube’de 110 bin takipçiye ulaşmayı başaran ev kadını Nuran Bilik, videolarına aldığı reklamlar ile aylık 2 bin liraya yakın gelir elde ediyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Uzun süre özel sektörde çalışan Nuran Bilik, kızının doğumu ile birlikte işinden ayrıldı. Evde uzun süre boş vaktinin olduğunu fark eden Bilik, bunu üzerine ek gelir sağlayabilmenin yollarını aradı. Yemek yapma videolarını çekebileceğini fark ederek Youtube’de bir kanal açan Bilik, kısa sürede 110 bin takipçiye ulaşmayı başardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sosyal Medyadan Para Kazanma Yolları

SİZDE YOUTUBER OLMAK İSTER MİSİNİZ? REHBERİMİZE GÖZ ATIN!

Nuran Bilik, ger gün kesintisiz olarak yeni bir yemek yapılış videosunu takipçilerine sunuyor. Bu videolara aldığı reklam ile aylık asgari ücretten fazla gelir elde etmeyi başardı.

Her gün evde bulunan birçok malzeme ile videolar çektiğini belirten Nuran Bilik, “Mutfakta olmayı çok seviyordum, bunu gelire dönüştürebileceğimi fark edip Youtube’de kanal açtım. Şimdi yüz bini aşkın takipçim var. İlk etapta elde ettiğim gelir ile kamera, ışık, ses sistemi ve bilgisayar satın aldım. Şimdi ise aylık asgari ücretten fazla gelir sağlıyorum. Takipçilerim de düzenli olarak artmaya devam ediyor” dedi.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık