Frutation Bayilik Sürecini Durdurdu

Frutation Bayilik Sürecini Durdurdu hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Frutation Bayilik Sürecini Durdurdu ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Ekonomi kategorimize göz atabilirsiniz.

İlginç tasarımları ile genellikle çikolata ile süslenmiş meyve sepeti satışı yapan Frutation, İstanbul’da kısa sürede ciddi bir büyüme elde ettikten sonra, Türkiye’deki faaliyetlerini neden göstermeksizin durdurdu.

1996 yılından itibaren dünya çapında Edible Arrangements adı ile faaliyet gösteren ve Türkiye’de Frutation markası ile hizmet veren firma 2010 yılından itibaren Türkiye’de farklı bir alternatif olarak piyasada önemli bir büyüme yakaladı. Ancak firma, franchise faaliyetlerini durdurduğunu açıklamasından birkaç gün sonra Türkiye’deki faaliyetlerini tamamen durdurdu.

Edible Arrangements’nın resmi internet portalından alınan bilgilere göre, Frutation şuanda yalnızca, Arjantin, Brezilya, Kolombiya, Meksika,Almanya, İspanya, Rusya, Birleşik Krallık,Avustralya, Hindistan, Endonezya, Japonya, Kore, Malezya, Filipinler, Tayvan ve Tayland’da büyümeye odaklanacak.

Frutation Bayilik Sürecini Durdurdu hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın