Kapat

Evde Cetvel Seti Paketleme İşi

Anasayfa
Evde Ek İş Evde Cetvel Seti Paketleme İşi
cetvel seti paketleme

Türkiye’de kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren birçok firma paketleme konusunda istihdam oluşturmak konusunda sıkıntılar yaşıyor. Çünkü bu sektörde bulunan orta büyüklükteki işletmeler, paketleme için istihdam edeceği personellerin ciddi maddi külfet oluşturması nedeniyle, bu ihtiyaçları için evde paketleme işi yapanlardan destek alıyor.

Kırtasiye sektöründe en çok paketleme ihtiyacı ise cetvel setlerinde yaşanıyor. Birbirinden farklı paketlerde oluşturulan cetvel setleri için siz de evde paketleme yaparak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde ek iş arıyorsanız eğer, bu iş fikri hemen hemen herkes için uygundur. Bu iş için çok ciddi bilgi birikimine ihtiyacınız yok. Yalnızca ana firmanın size gönderdiği cetvelleri, istenilen şekilde paketlemeniz gerekiyor. Elbette tek bir kişi ile bu iş ile elde edeceğiniz gelir çok fazla olmayabilir. Ortalama olarak her 100 paket için 20 TL kazanacaksınız. Bu nedenle birkaç kişi birlikte çalışarak, geliri çok daha üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

Ayrıca birçok kırtasiye üreticisi, teker teker insanlara iş vermek yerine, toplu ekipler ile çalışmayı daha uygun bulunuyor. Bu nedenle birkaç kişilik grup oluşturabilirseniz eğer ilanlara başvuruda bulunarak evde cetvel seti paketleme işi alabilirsiniz.

Bu iş fikri hemen hemen her bölgede bulunabiliyor, ancak özellikle kırtasiye üreticilerinin daha fazla bulunduğu İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep’de daha fazla iş veren firma bulabilmek mümkün.

Sermayesiz evde ek iş fikirleri arasında yer alan bu iş fikrinde olumlu yanıt bulamadıysanız, aşağıdaki evde ek iş fikirlerine de mutlaka göz atmanızı öneririz.

“Evde Cetvel Seti Paketleme İşi” üzerine 12 yorum

 1. Behiye temel says:
 2. Sevil keskin says:
 3. GÜLŞEN ATASEVEN says:
 4. Merve says:
 5. Nezahat says:
 6. yetkin says:
 7. Zeynep says:
 8. Omur says:
 9. Sunay tolun says:
 10. Songül kul says:
 11. betül sayar says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir